Sve na temu šećeri i alternativni zaslađivači

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblici prehrane Alergeni Svojstva
Filteri

Šećer i alternative: 1 - 30 od 88 proizvoda

Kandisin Classic u obliku tableta

Kandisin Classic u obliku tableta, 90 g

  • bez kalorija
  • Iiealan za zaslađivanje kave i čaja
  • na bazi saharina i ciklamata
€ 6,20 € 6,89 (€ 68,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Bio Manuka med

HOYER Bio Manuka med, MGO 400+ (250 g)

  • izvorno s Novog Zelanda
  • začinjeni okus
  • prikladno i za vanjsku primjenu
€ 46,34 € 51,49 (€ 185,36 / kg)

Dostava do 30. listopada

Vilgain Sirup od cikorije

Vilgain Sirup od cikorije, 700 g

  • s 69 % inulina iz korijena cikorije
  • samo 162 kcal na 100 grama
  • nizak glikemijski indeks (< 5)
€ 10,25 € 11,39 (€ 14,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Matična mliječ u medu BIO

HOYER Matična mliječ u medu BIO, 250 g

  • cvjetni med
  • čisti prirodni proizvod
  • važni vitamini i aminokiseline
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od pitomog kestena BIO

HOYER Med od pitomog kestena BIO, 500 g

  • iz toskanske planinske regije
  • snažan okus
  • od nektara i medene rose
€ 11,24 € 12,49 (€ 22,48 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Propolis u medu BIO

HOYER Propolis u medu BIO, 250 g

  • s organskim cvjetnim medom
  • markantan okus
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Med od akacije s proljetnim cvjetovima BIO

HOYER Med od akacije s proljetnim cvjetovima BIO, 1 kg

  • prekrasna aroma
  • odličan uz čaj
  • dugo ostaje tekuć
€ 20,69 € 22,99 (€ 20,69 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio javorov sirup, stupanj A

Alnatura Bio javorov sirup, stupanj A, 250 ml

  • od šećernog javora
  • blago sladak okus
  • za obogaćivanje deserata
€ 5,75 € 6,39 (€ 23,00 / l)

Dostava do 09. listopada

HOYER &Scaron;umski med BIO

HOYER Šumski med BIO, 250 g

  • lagano opora, smolasta aroma
  • iz mješovitih šuma
  • porijeklo iz Piemonta
€ 5,66 € 6,29 (€ 22,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od srebrne jele BIO

HOYER Med od srebrne jele BIO, 250 g

  • iz Schwarzwalda
  • snažno-začinski
  • od medene rose
€ 10,25 € 11,39 (€ 41,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od divljeg cvijeta BIO

HOYER Med od divljeg cvijeta BIO, 500 g

  • voćna aroma
  • od ljetnog cvijeća
  • porijeklo: Kuba i Meksiko
€ 7,73 € 8,59 (€ 15,46 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Ladanjski med BIO

HOYER Ladanjski med BIO, 1 kg

  • kremast i nježan
  • od raznolikog cvijeća
  • bogata aroma
€ 13,85 € 15,39 (€ 13,85 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Organski smeđi &scaron;ećer

BioKing Organski smeđi šećer, 1.000 g

  • slatkasti okus karamele
  • za zaslađivanje i kolače
€ 8,45 € 9,39 (€ 8,45 / kg)

Dostava do 09. listopada

nu3 Flavour Powder

nu3 Flavour Powder, Vanilija (150 g)

  • bez dodanog šećera i s malo masti
  • bez umjetnih sladila
  • otapanje bez grudica
€ 9,59 € 13,69 (€ 63,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio &scaron;ećer za želiranje 2 : 1

Alnatura Bio šećer za želiranje 2 : 1, 500 g

  • bio kvaliteta
  • veganski
  • za voćne namaze, marmelade i želee
€ 2,60 € 2,89 (€ 5,20 / kg)

Dostava do 14. listopada

HOYER Med od lavande BIO

HOYER Med od lavande BIO, 250 g

  • cvjetno-voćna aroma
  • iz Bugarske i Francuske
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 30. listopada

Bio jaggery sirovi &scaron;ećer od &scaron;ećerne trske

Cosmoveda Bio jaggery sirovi šećer od šećerne trske, 400 g

  • okus nalik na karamelu
  • savršeno za tople i hladne napitke
  • za slastice i indijska jela
€ 5,12 € 5,69 (€ 12,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Erythritol

FutuNatura Erythritol, 1.000 g

  • prirodni zaslađivač
  • stolni zaslađivač na bazi eritritola
  • 0 kalorija
€ 12,68 € 14,09 (€ 12,68 / kg)

Dostava do 09. listopada

BIO PRIMO Organski Manuka med s Novog Zelanda

BIO PRIMO Organski Manuka med s Novog Zelanda, MGO 400+ (250 g)

  • gorkastog i oštrog okusa
  • unutarnja i vanjska uporaba
  • bez laktoze i glutena
€ 35,99 € 39,99 (€ 143,96 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio &scaron;umski med

Alnatura Bio šumski med, 500 g

  • snažan i začinski okus
  • bio kvaliteta
  • tekuća konzistencija
€ 7,19 € 7,99 (€ 14,38 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od planinskog cvijeća BIO

HOYER Med od planinskog cvijeća BIO, 500 g

  • harmoničan, aromatičan
  • kremasta konzistencija
  • iz Brazila i Meksika
€ 7,73 € 8,59 (€ 15,46 / kg)

Dostava do 09. listopada

More Nutrition Chunky Flavour vegan

More Nutrition Chunky Flavour vegan, Stracciatella (90 g)

  • ukusni prah za aromatiziranje
  • za obogaćivanje svježeg sira i kaša
  • također za kuhanje i pečenje
€ 10,88 € 12,09 (€ 120,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Organski smeđi &scaron;ećer od Demerara &scaron;ećerne trske

BioKing Organski smeđi šećer od Demerara šećerne trske, 1.000 g

  • blaga nota karamele
  • idealno za zaslađivanje i pečenje
€ 7,10 € 7,89 (€ 7,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Tekućina Nature King Stevia

BioKing Tekućina Nature King Stevia, 125 ml

  • za zaslađivanje hrane i pića
  • alternativa stolnom šećeru
  • bez sintetičkih sladila
€ 5,66 € 6,29 (€ 45,28 / l)

Dostava do 09. listopada

Bio &scaron;ećer od &scaron;ećerne repe

BIO PRIMO Bio šećer od šećerne repe, 500 g

  • savršeno za pečenje i zaslađivanje
  • od šećerne repe
  • iz organskog uzgoja
€ 2,51 € 2,79 (€ 5,02 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Smeđi ayurvedski čajni kandis Fair Trade

Cosmoveda Smeđi ayurvedski čajni kandis Fair Trade, 400 g

  • okus karamele
  • savršeno za jake čajeve
€ 5,12 € 5,69 (€ 12,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Kandisin Klasični tekući zaslađivač

Kandisin Klasični tekući zaslađivač, 225 ml

  • za kuhanje i pečenje
  • savršeno za zaslađivanje bez kalorija
  • idealno za voće, pudinge i deserte
€ 3,32 € 3,69 (€ 14,76 / l)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od proljetnog cvijeća BIO

HOYER Med od proljetnog cvijeća BIO, 250 g

  • blaga aroma
  • iz bajerskih livada
  • EU-Bio znak i Naturland pečat
€ 5,66 € 6,29 (€ 22,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od samoniklog pasjeg trna BIO

HOYER Med od samoniklog pasjeg trna BIO, 250 g

  • voćno-slatki
  • visok sadržaj vitamina C
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Stevija zaslađivač

Amaiva Stevija zaslađivač, 290 g

  • ne sadrži umjetne arome i aditive
  • nema gorak okus
  • ugodan doživljaj slatkoće
€ 9,17 € 10,19 (€ 31,62 / kg)

Dostava do 09. listopada