Proizvodi na temu dijete i mršavljenje

Razni proizvodi idealni za svakoga

Kupovina po kategorijama

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder

      Filtriranje i sortiranje

      Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
      Filteri

      Dijete i mršavljenje: 1 - 30 od 540 proizvoda

      pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat)

      pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat), 180 kapsule

      • organski vezan magnezijev glicinat
      • preporuča se za osjetljive osobe
      € 77,99 (€ 361,06 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Peeroton Mineral Vitamin Drink

      Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

      • kao topli i kaohladni napitak
      • vrlo izdašan
      • za gašenje žeđi tijekom treninga
      € 20,39 € 33,99 (€ 67,97 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Cink 30

      pure encapsulations Cink 30, 60 kapsule

      • 30 mg cinka po kapsuli
      • od cink pikolinata
      • potpuno biljno
      € 36,49 (€ 2.432,67 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations B-Complex Plus

      pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 Kapsule

      • sadrži aktivirani oblik vitamina B
      • jednostavno doziranje i unos
      • vegansko, bez glutena i laktoze
      € 45,99 (€ 919,80 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Alnatura Bio sok od cikle

      Alnatura Bio sok od cikle, 1 l

      • direktni sok
      • kvaliteta Naturland
      • veganski
      € 2,59 (€ 2,59 / l)

      Dostava do 07. listopada

      ZeinPharma Natural D-manoza u prahu

      ZeinPharma Natural D-​manoza u prahu, 200 g

      • dobiveno iz brezove kore
      • potpuno biljno i prirodno
      • bez aditiva
      € 78,99 (€ 394,95 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Synergy Mistify

      Synergy Mistify, 2 x 740 ml boca

      • bogati izvor dragocjenih antioksidansa
      • visoka razina ORAC-a
      • jedinstvena kombinacija nutrijenata
      € 90,99 € 121,98 (€ 62,32 / l)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Organski sok od cikle fermentiran mliječnom kiselinom

      Alnatura Organski sok od cikle fermentiran mliječnom kiselinom, 500 ml

      • napitak i sastojak
      • 100% bio uzgoj
      • slatkasto-aromatično s blagom kiselošću
      € 1,89 (€ 3,78 / l)

      Dostava do 07. listopada

      Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake

      Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilija-​vrhnje (396 g)

      • potpuna zamjena za obrok
      • samo oko 214 kcal po porciji
      • formula bez glutena i bogata vlaknima
      € 10,19 (€ 25,73 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Synergy ProArgi 9+

      Synergy ProArgi 9+, 30 Vrećice (295 g)

      • L-arginin i L-citrulin
      • s ukupno 6 vitamina
      • osvježavajući okus citrusa i bobičastog voća
      € 99,49 (€ 337,25 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Alnatura Bio sok od mrkve

      Alnatura Bio sok od mrkve, 1 l

      • direktni sok
      • bio kvaliteta
      • blagog prirodnog okusa
      € 2,29 (€ 2,29 / l)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.U.

      pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.U., 120 kapsule

      • s 25 mcg kolckalcifcrola po kapsuli
      • samo 1 kapsula svaka 2 dana
      • odlično za cijelu godinu
      € 42,99 (€ 1.954,09 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      ZeinPharma Acetil-L-karnitin 500 mg

      ZeinPharma Acetil-​L-​karnitin 500 mg, 60 kapsule

      • 500 mg po kapsuli
      • veganska formulacija
      • proizvedeno u Njemačkoj
      € 22,49 (€ 562,25 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      NaturesPlus® Source of Life

      NaturesPlus® Source of Life, 90 tab.

      • provjereni koncept vitalnih nutrijenata
      • s punovrijednim koncentratima
      € 53,99 (€ 263,37 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Igennus VESIsorb Ubiquinol-QH

      Igennus VESIsorb Ubiquinol-​QH, 30 Softgelovi

      • koenzim Q10
      • idealno za sve od 40+
      • bez umjetnih boja
      € 38,99 (€ 2.515,48 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

      Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

      • praktično doziranje
      • idealno i za timske sportove
      • vrlo neutralan okus
      € 3,69 (€ 52,71 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Vitamin C 400

      pure encapsulations Vitamin C 400, 90 Kapsule

      • idealno za osjetljive osobe
      • neutralna pH-vrijednost
      • pruža dodatni kalcij, natrij kalij
      € 31,99 (€ 743,95 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

      Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

      • veganska formula
      • obogaćena vitaminom B3
      • formula s enteričkim omotačem
      € 106,99 (€ 16.982,54 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Purasana BIO spirulina u prahu

      Purasana BIO spirulina u prahu, 200 g

      • bez ikakvih dodataka
      • idealno za smoothieje i voćne sokove
      • iz Fair Trade uzgoja
      € 15,89 (€ 79,45 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Vitamin B6

      pure encapsulations Vitamin B6, 90 Kapsule

      • aktivirani oblik
      • potpuno biljno
      • bez nepotrebnih dodataka
      € 29,80 € 35,49 (€ 1.419,05 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      More Nutrition Zerup

      More Nutrition Zerup, Peach Ice Tea (65 ml)

      • za 8-12 litara soka
      • bez dodanog šećera
      • veganski
      € 7,19 (€ 110,62 / l)

      Dostava do 21. listopada

      pure encapsulations Esencijalne aminokiseline

      pure encapsulations Esencijalne aminokiseline, 180 Kapsule

      • savršeno za sportaše
      • kombinira 8 esencijalnih aminokiselina
      • bez umjetnih bojila
      € 83,99 (€ 515,28 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Ubiquinol-QH 100 mg

      pure encapsulations Ubiquinol-​QH 100 mg, 60 kapsule

      • koenzim Q10 u aktiviranom obliku
      • dobiveno postupkom biofermentacije
      • bez nepotrebnih dodataka
      € 118,99 (€ 1.919,19 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Bazični prah plus s cinkom

      pure encapsulations Bazični prah plus s cinkom, 200 g

      • s vrijednim mineralima i cinkom
      • dobra apsorpcija
      • bez aroma i boja
      € 25,99 (€ 129,95 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations All-in-one Plus

      pure encapsulations All-​in-​one Plus, 180 Kapsule

      • s vitaminima i mineralima
      • hipoalergena formula
      • dnevna doza od 2 kapsule
      € 96,99 (€ 487,39 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Zamjenski obrok u obliku pića Fruity Mango

      yfood Zamjenski obrok u obliku pića Fruity Mango, 0,50 l

      • s visokim udjelom proteina
      • bez dodanog šećera
      • svježi okus manga
      € 5,69 (€ 11,38 / l)

      Dostava do 07. listopada

      Kandisin Classic u obliku tableta

      Kandisin Classic u obliku tableta, 90 g

      • bez kalorija
      • Iiealan za zaslađivanje kave i čaja
      • na bazi saharina i ciklamata
      € 6,89 (€ 76,56 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Synergy Phytolife

      Synergy Phytolife, 730 ml

      • tekući dodatak prehrani
      • s klorofilom, lucernom i ječmom
      • okus paprene metvice
      € 42,99 (€ 58,89 / l)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations All-in-One Basic Care

      pure encapsulations All-​in-​One Basic Care, 60 Kapsule

      • paktična kombinacija
      • vitamini, minerali i elementi u tragovima
      • bez soje, laktoze i glutena
      € 37,49 (€ 646,38 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak

      Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak, 500 g

      • biljne bjelančevine
      • s koenzimom Q10
      • vitamini, minerali i elementi u tragovima
      € 30,49 (€ 60,98 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Uravnotežen život uključuje i održavanje tjelesne težine. U ovom slučaju važnu ulogu igra nekoliko čimbenika. Na primjer, uravnotežen način života koji kombinira osviještenu prehranu s tjelesnom aktivnošću može biti od pomoći kada je riječ o kontroli tjelesne težine. U ovoj kategoriji također možete pronaći proizvode za prirodnu podršku, shakeove ili zamjenske obroke koji vam pomažu da vratite vitku liniju. Širok asortiman ne samo za one koji žele smršavjeti, već i za one koji žele ostati u formi.