Aktivne akcijske ponude

Kupovina po kategorijama

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtriranje i sortiranje

    Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Ciljevi treninga Alergeni Svojstva Ayurvedski proizvodi
    Filteri

    Popusti: 1 - 30 od 585 proizvoda

    Peeroton Mineral Vitamin Drink

    Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

    • kao topli i kaohladni napitak
    • vrlo izdašan
    • za gašenje žeđi tijekom treninga
    € 20,39 € 33,99 (€ 67,97 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Synergy Mistify

    Synergy Mistify, 2 x 740 ml boca

    • bogati izvor dragocjenih antioksidansa
    • visoka razina ORAC-a
    • jedinstvena kombinacija nutrijenata
    € 90,99 € 121,98 (€ 62,32 / l)

    Besplatna dostava do 07. listopada

    nu3 L-Carnitine Capsules

    nu3 L-​Carnitine Capsules, 120 kapsule

    • bez nepotrebnih dodataka
    • veganska formulacija
    • idealno prije treninga
    € 11,39 € 28,49 (€ 80,21 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    pure encapsulations Vitamin B6

    pure encapsulations Vitamin B6, 90 Kapsule

    • aktivirani oblik
    • potpuno biljno
    • bez nepotrebnih dodataka
    € 29,80 € 35,49 (€ 1.419,05 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    HOYER Bio Manuka med

    HOYER Bio Manuka med, MGO 100+ (250 g)

    • izvorno s Novog Zelanda
    • začinjeni okus
    • prikladno i za vanjsku primjenu
    € 18,42 € 19,39 (€ 73,68 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Kintex Kineziološka traka Classic

    Kintex Kineziološka traka Classic, Crvena

    • različitih boja
    • vrlo elastična
    • promiče građu tijela
    € 6,89 € 11,49

    Dostava do 07. listopada

    Vilgain Integralni tost

    Vilgain Integralni tost, 370 g

    • bez dodanog šećera i potpuno vegansko
    • oplemenjeno talijanskim maslinovim uljem
    • vlakna iz integralne pšenice
    € 2,54 € 3,39 (€ 6,86 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Nasara Kineziološka elastična traka 5 cm x 5 m

    Nasara Kineziološka elastična traka 5 cm x 5 m, Crna

    • ne iritira kožu
    • propušta zrak
    • propušta vodu
    € 6,29 € 10,49

    Dostava do 07. listopada

    Peeroton MAGNESIUM Professional

    Peeroton MAGNESIUM Professional, Ribiz (20 Vrećice)

    • primjena bez vode
    • staviti izravno na jezik
    • magnezij s citrat-kompleksom
    € 11,83 € 14,79 (€ 118,30 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Alpinamed Prosta Plus

    Alpinamed Prosta Plus, 30 kapsule

    • posebno za muškarce
    • s uljem nara i palme sabal
    • također pogodno za dijabetičare
    € 22,94 € 26,99 (€ 963,87 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Powerbar 30% Protein Plus pločica

    Powerbar 30% Protein Plus pločica, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

    • s visokokvalitetnim proteinima
    • vrlo dobar okus
    • posebna cijena za 15 pločica od 55 g svaka
    € 2,74 € 2,89 (€ 49,82 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    nu3 Protein Cream

    nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 g)

    • smanjen udio šećera
    • s prirodnim sastojcima
    • bez palminog ulja
    € 4,79 € 6,89 (€ 23,95 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    STRYVE Towell+ Pro

    STRYVE Towell+ Pro, All Black

    • u mnogo različitih boja
    • s magnetskom kopčom
    • dimenzije: 105 cm x 42,5 cm
    € 21,89 € 36,49

    Dostava do 07. listopada

    JV Cosmetics AHC forte®

    JV Cosmetics AHC forte®, 30 ml

    • idealno za ruke i stopala
    • posebno jako i izrazito djelotvorno
    • za tip kože koji nije posebno osjetljiv
    € 17,59 € 21,99 (€ 586,33 / l)

    Dostava do 07. listopada

    Powerbar Powergel Shots

    Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 g)

    • faza natjecanja i intenzivni trening
    • 5 bombona ekvivalentno 1 PowerGelu
    • punjenje od tekućeg gela
    € 2,74 € 2,89 (€ 45,67 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    HARTMANN Peha Haft zavoji

    HARTMANN Peha Haft zavoji, 6 cm x 20 m

    • krep struktura tkanine
    • izuzetno nježan prema koži
    • prozračan
    € 8,92 € 9,39

    Dostava do 07. listopada

    Alpinamed Brusnice - filmom obložene tablete

    Alpinamed Brusnice -​ filmom obložene tablete, 120 tab.

    • lako se uzima
    • neutralan okus
    • idealan za ured i na odmoru
    € 30,16 € 35,49 (€ 341,18 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    VitalAbo Mini-sprej za dezinfekciju ruku

    VitalAbo Mini-​sprej za dezinfekciju ruku, Crni

    • kapacitet od 10 ml
    • isporučuje se bez sadržaja
    • može se napuniti s praktičnim lijevkom
    € 6,29 € 10,49

    Dostava do 07. listopada

    nu3 Flavour Powder

    nu3 Flavour Powder, Vanilija (150 g)

    • bez dodanog šećera i s malo masti
    • bez umjetnih sladila
    • otapanje bez grudica
    € 9,59 € 13,69 (€ 63,93 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Share-Pomelozzini® - pralina od fermentiranog pomela

    Share Share-​Pomelozzini® -​ pralina od fermentiranog pomela, 4 komada

    • od prirodnog pomela
    • fermentirano 30 mjeseci u vlastitom soku
    • voćni i sočni okus
    € 30,39 € 31,99 (€ 7,60 / kom.)

    Dostava do 07. listopada

    ZeinPharma L-glutation 250 mg

    ZeinPharma L-​glutation 250 mg, 90 veg. kap.

    • reducirani oblik
    • želučanootporno
    • veganska formulacija
    € 54,14 € 56,99 (€ 1.866,90 / kg)

    Besplatna dostava do 07. listopada

    FITNE Health Care Alkalne kapsule (Basen Kapseln)

    FITNE Health Care Alkalne kapsule (Basen Kapseln), 90 kapsule

    • optimizirano sokom od pšenične trave i ciklom
    • sa sekundarnim biljnim tvarima
    • 100 % vegansko
    € 13,79 € 22,99 (€ 217,17 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Alpinamed Tamjan, konoplja i MSM - gel

    Alpinamed Tamjan, konoplja i MSM -​ gel, 100 ml

    • idealno nakon treninga
    • za sve tipove kože
    • nemasno
    € 20,39 € 23,99 (€ 203,90 / l)

    Dostava do 07. listopada

    BioKing Cjelovito smeđe proso u prahu Bio

    BioKing Cjelovito smeđe proso u prahu Bio, 500 g pak.

    • od ljuske i klica
    • pet puta finije mljeveno od brašna
    • pažljiv proizvodni postupak
    € 5,40 € 5,69 (€ 10,80 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Botanicals Immun Caps

    Botanicals Immun Caps, 60 kapsule

    • vitamin C, propolis, američka ambrozija
    • vegetarijanski i bez laktoze
    • 2 kapsule dnevno
    € 12,79 € 31,99 (€ 345,68 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    JouSports Instant hladna kompresa

    JouSports Instant hladna kompresa

    • već pripremljena za upotrebu, nije potrebno hlađenje!
    • posebno dugotrajna hladnoća
    • jednokratna upotreba
    € 2,51 € 4,19

    Dostava do 07. listopada

    nu3 Vegan Protein 3K

    nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

    • protein graška, riže i suncokreta
    • bez proteina soje i laktoze
    • kremasta konzistencija, bez grudica
    € 21,99 € 31,49 (€ 21,99 / kg)

    Dostava do 07. listopada

    Sredstvo za čišćenje prostirke za jogu - crvena naranča

    YOGACLEANER Sredstvo za čišćenje prostirke za jogu -​ crvena naranča, 60 ml

    • prirodni sastojci
    • brzosušeće
    • voćni miris
    € 4,93 € 5,19 (€ 82,17 / l)

    Dostava do 07. listopada

    pure encapsulations CoQ10 60 mg

    pure encapsulations CoQ10 60 mg, 120 kapsule

    • iz prirodnog izvora
    • veganski, bez laktoze i glutena
    • bez sredstava za odvajanje i bojila
    € 104,49 € 109,99 (€ 4.179,60 / kg)

    Besplatna dostava do 07. listopada

    nu3 Peanut Butter Crunchy

    nu3 Peanut Butter Crunchy, 500 g

    • 100% kikiriki, bez aditiva
    • više od 29% biljnih proteina
    • za svestrane trenutke uživanja
    € 5,59 € 7,99 (€ 11,18 / kg)

    Dostava do 07. listopada