Kandisin Klasični tekući zaslađivač, 225 ml
100% slatkoće - 0% kalorija
€ 3,69
(€ 16,40 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za kuhanje i pečenje
- savršeno za zaslađivanje bez kalorija
- idealno za voće, pudinge i deserte
Opis
Najpopularnije austrijsko sladilo u tekućem obliku. Idealno za deserte, pudinge ili voće. KANDISIN može podnijeti toplinu kuhanja i pečenja, što ga čini idealnim za kolače i peciva. Stoga se može koristiti za izradu glatkih preljeva za salatu, jer se obični šećer ne otapa lako i može ostati zrnast.
Moć zaslađivanja:
- 15 ml KANDISIN tekućine odgovara slatkoći od otprilike 200 g šećera.
| Br. proiz. | XPI-TK-37365 |
|---|---|
| Sadržaj: | 225 ml |
| EAN: | 9001475073651 |
| Br. proizvođača: | 037365 |
| Marke: | Kandisin |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 100 / 24 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 9,7 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 2,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|