Alnatura Organski sirup od datulja, 180 ml
Naturland organska kvaliteta
€ 2,89
(€ 16,06 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- alternativni zaslađivač
- voćno-slatkog okusa
- 100% vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
| Br. proiz. | XPI-MM-208957 |
|---|---|
| Sadržaj: | 180 ml |
| EAN: | 4104420259812 |
| Br. proizvođača: | 208957 |
| Marke: | Alnatura |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati u hladnjaku nakon otvaranja, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1193 / 285 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 69 g |
| od toga Šećer | 64 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 1,9 g |
| | 1,2 g |
| Sol | 0,33 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Organski sirup od datulja
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.