Alnatura - organski proizvodi iz prirodnog uzgoja

Organski proizvodi s organskih farmi za održivu prehranu

Alnatura se još od 1984. godine brine da visokokvalitetni organski proizvodi s ekoloških farmi dođu u vaš dom. Alnatura predstavlja prirodne organske proizvode za ljude i planet. Raznolikost u prirodi i poljoprivredi je očuvana, a vrijedne namirnice pronalaze put od organskih farmi do vaše kuhinje.

Otkrijte ukusne biljne napitke, šarene namaze, proizvode od kokosa, sokove, tjesteninu od raznih žitarica i mnoge druge Alnatura proizvode.

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Alergeni Svojstva Ayurvedski proizvodi
Filteri

Alnatura: 1 - 30 od 687 proizvoda

Alnatura Bio sok od cikle

Alnatura Bio sok od cikle, 1 l

  • direktni sok
  • kvaliteta Naturland
  • veganski
€ 2,59 (€ 2,59 / l)

Dostava do 07. listopada

Organska veganska zamjena za mljeveno meso

Alnatura Organska veganska zamjena za mljeveno meso, 100 g

  • od graška i boba
  • dealna zamjena za meso
  • bogato proteinima
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Organski sok od cikle fermentiran mliječnom kiselinom

Alnatura Organski sok od cikle fermentiran mliječnom kiselinom, 500 ml

  • napitak i sastojak
  • 100% bio uzgoj
  • slatkasto-aromatično s blagom kiselošću
€ 1,89 (€ 3,78 / l)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio sok od mrkve

Alnatura Bio sok od mrkve, 1 l

  • direktni sok
  • bio kvaliteta
  • blagog prirodnog okusa
€ 2,29 (€ 2,29 / l)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organska crunchy zob

Alnatura Organska crunchy zob, 750 g

  • hrskavo pečeno
  • oplemenjeno ljuspicama kokosa
  • izvrsnog je okusa samostalno ili s mlijekom i sl.
€ 5,69 (€ 7,59 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organski kokosov napitak natur

Alnatura Organski kokosov napitak natur, 750 ml

  • 100% sok od kokosa
  • bez ikakvih dodataka
  • blagog i slatkastog okusa
€ 4,09 (€ 5,45 / l)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio pereci od pira

Alnatura Bio pereci od pira, 125 g

  • posuti sezamom
  • hrskavi i veganski
  • kvaliteta Demeter
€ 2,09 (€ 16,72 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio keksi od zobi i pira

Alnatura Bio keksi od zobi i pira, 150 g

  • veganski
  • hrskavi i prhki
  • kvaliteta Bioland
€ 2,29 (€ 15,27 / kg)

Dostava do 07. listopada

Organski kukuruzni mini à la vrhnje i luk

Alnatura Organski kukuruzni mini à la vrhnje i luk, 50 g

  • srdačno-pikantno i pahuljasto-hrskavo
  • pahuljasti kukuruz i kremasti okus luka
  • receptura bez glutena
€ 1,59 (€ 31,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio vafli od leće

Alnatura Bio vafli od leće, 100 g

  • bogati proteinima
  • bez glutena
  • za grickanje
€ 1,89 (€ 18,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Bio štapići od pira sa sezamom i crnim kimom

Alnatura Bio štapići od pira sa sezamom i crnim kimom, 150 g

  • orijentalna začinska nota
  • sa sezamom i crnim kimom
  • kvaliteta Demeter i veganski
€ 2,29 (€ 15,27 / kg)

Dostava do 07. listopada

Bio sitnozrnate zobene pahuljice (Demeter)

Alnatura Bio sitnozrnate zobene pahuljice (Demeter), 1 kg

  • vrlo dobra kvaliteta
  • za kašu, müsli, mesne okruglice i više
  • bogato hranjivim tvarima i vlaknima
€ 3,39 (€ 3,39 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio krema od lješnjaka i datulja

Alnatura Bio krema od lješnjaka i datulja, 240 g

  • od samo 3 sastojka
  • prirodna slatkoća datulja
  • potpuno veganska
€ 9,39 (€ 39,13 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio brašno od pira tip 1050

Alnatura Bio brašno od pira tip 1050, 1 kg

  • idealno za kruh i peciva
  • blago mljeveno
  • bio kvaliteta iz Njemačke
€ 3,29 (€ 3,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organski humus - povrće na žaru

Alnatura Organski humus -​ povrće na žaru, 180 g

  • slanutak, patlidžan i paprika
  • orašast okus i fine tostirane note
  • namaz, umak i začin
€ 2,59 (€ 14,39 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio Barista napitak od graška

Alnatura Bio Barista napitak od graška, 1 l

  • za pjenjenje i miješanje
  • bez dodanog šećera*
  • bez laktoze, mliječnih proteina i glutena
€ 1,99 (€ 1,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio pšenično brašno tip 550

Alnatura Bio pšenično brašno tip 550, 1 kg

  • idealno za tijesto za pizzu i dizana tijesta
  • svijetlo mljeveno
  • bio kvaliteta iz Njemačke
€ 2,29 (€ 2,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio prašak za pecivo s vinskim kamenom

Alnatura Bio prašak za pecivo s vinskim kamenom, 72 g

  • bio kvaliteta
  • bez glutena
  • veganski
€ 1,19 (€ 16,53 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organsko integralno brašno od pira

Alnatura Organsko integralno brašno od pira, 1 kg

  • 100% cjelovito zrno pira
  • za pečenje i kuhanje
  • iz Bioland uzgoja
€ 3,39 (€ 3,39 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio muesli pločica javor-datulja

Alnatura Bio muesli pločica javor-​datulja, 150 g

  • zobene pahuljice kao baza
  • bio kvaliteta
  • vegansko
€ 2,29 (€ 15,27 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio biljni napitak Volldrink

Alnatura Bio biljni napitak Volldrink, 1 l

  • bio kvaliteta
  • veganski
  • bez laktoze
€ 1,89 (€ 1,89 / l)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio sok od limuna

Alnatura Bio sok od limuna, 750 ml

  • bio kvaliteta
  • veganski
  • od španjolskih i talijanskih limuna
€ 4,79 (€ 6,39 / l)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio pire krumpir

Alnatura Bio pire krumpir, 160 g

  • suha mješavina
  • bio kvaliteta
  • svestrana uporaba
€ 3,19 (€ 19,94 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio vafli od slanutka

Alnatura Bio vafli od slanutka, 100 g

  • orašasto i hrskavo
  • biljni izvor proteina
  • vegansko i bez glutena
€ 2,09 (€ 20,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio curry na indijski način

Alnatura Bio curry na indijski način, 330 ml

  • veganski
  • fino začinjen
  • brza priprema
€ 2,99 (€ 9,06 / l)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organsko brašno od slanutka

Alnatura Organsko brašno od slanutka, 400 g

  • intenzivna orašasta aroma
  • za palačinke, žgance i još mnogo toga
  • prirodno veganskp i bez glutena
€ 3,39 (€ 8,48 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio brašno od pira tip 630

Alnatura Bio brašno od pira tip 630, 1 kg

  • idealno za kolače i svijetla peciva
  • vrlo fino mljeveno
  • bio kvaliteta iz Njemačke
€ 3,49 (€ 3,49 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organske oljuštene sjemenke konoplje

Alnatura Organske oljuštene sjemenke konoplje, 200 g

  • fini orašasti okus
  • za muslije, juhe i salate
  • bez opojnih svojstava
€ 4,09 (€ 20,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio slanutak u staklenci

Alnatura Bio slanutak u staklenci, 330 g

  • prethodno kuhan
  • blago orašast
  • za humus i falafel
€ 1,69 (€ 5,12 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio koncentrat rajčice u tubi

Alnatura Bio koncentrat rajčice u tubi, 200 g

  • za začinjavanje i oplemenjivanje
  • od talijanskih rajčica
  • dvostruko koncentriran
€ 2,29 (€ 11,45 / kg)

Dostava do 07. listopada