Alnatura Bio hladno prešano blago laneno ulje, 250 ml

Hladno prešano

€ 3,32 € 3,69 -10%

(€ 13,28 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • bio kvaliteta
  • vegansko
  • bogato omega-3 masnim kiselinama
  • blagog okusa
  • za hladna jela
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio zlatno laneno sjeme, 500 g

Alnatura Bio hladno prešano blago laneno ulje, 250 ml € 3,32 (€ 13,28 / l)
Alnatura Bio zlatno laneno sjeme, 500 g € 2,60 (€ 5,20 / kg)
Ukupna cijena: € 5,92
Opis

Bio hladno prešano blago laneno ulje brenda Alnatura svestrano je zahvaljujući blagom okusu. Posebnim filtriranjem uklonjene su tipične gorke komponente lanenih sjemenki. Izvrsno pristaje salatama, krumpiru u ljusci sa svježim sirom, jogurtu, muesliju i namazima. Bogato je omega-3 masnim kiselinama.

Br. proiz. XPI-MM-229452
Sadržaj: 250 ml
EAN: 4104420238633
Br. proizvođača: 229452
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Low Carb, Keto, Paleo
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati u hladnjaku nakon otvaranja
Može sadržavati tragove: E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama
Sirovine

Laneno ulje

Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 ml
Energetska vrijednost 3504 / 837 kj / kcal
Masti 93 g
  od toga Zasićene masne kiseline 10 g
Ugljikohidrati 0,5 g
  od toga Šećer 0,5 g
Balastne tvari / Vlakna 0,5 g
Bjelančevine 0,5 g
Sol 0,01 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio hladno prešano blago laneno ulje

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder