Alnatura Bio keksi od zobi i pira, 150 g

S burbonskom vanilijom

€ 2,29

(€ 15,27 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 g

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • veganski
  • hrskavi i prhki
  • kvaliteta Bioland
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio čokoladni keksi od pira, 150 g

Alnatura Bio keksi od zobi i pira, 150 g € 2,29 (€ 15,27 / kg)
Alnatura Bio čokoladni keksi od pira, 150 g € 2,99 (€ 19,93 / kg)
Ukupna cijena: € 5,28
Opis

Veganski Bio keksi od zobi i pira brenda Alnatura proizvedeni su u skladu sa smjernicama udruženja Bioland. Hrskavi su i prhki te oplemenjeni burbonskom vanilijom. Savršena su slastica uz kavu ili čaj.

Br. proiz. XPI-MM-122024
Sadržaj: 150 g
EAN: 4104420053120
Br. proizvođača: 122024
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1892 / 452 kj / kcal
Masti 19 g
  od toga Zasićene masne kiseline 8,4 g
Ugljikohidrati 59 g
  od toga Šećer 19 g
Balastne tvari / Vlakna 5,7 g
Bjelančevine 8,3 g
Sol 0,18 g
Sirovine

33 % integralna zobena prekrupa[2], 33 % Pir - integralno brašno[3], šećer od repe[2], palmino ulje[2], morska sol, natrijev karbonat (E 500)[1], mljevene mahune Bourbon vanilije[2], Korijander[2], Cimet[2]

  1. Sredstvo za dizanje tijesta
  2. iz biološke poljoprivrede
  3. Iz biološke poljoprivrede, pir je vrsta pšenice, može sadržavati tragove jaja, mlijeka, badema, lješnjaka, brazilskog oraščića i sezama.
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

0 recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio keksi od zobi i pira

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder