Dr. Ehrenberger prirodni proizvodi

Prirodni dodaci prehrani iz Austrije

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Dobro za
Filteri

Dr. Ehrenberger: 1 - 30 od 41 proizvoda

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Vitamin B-kompleks forte

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Vitamin B-​kompleks forte, 60 kapsule

  • proizvedeno od klica kvinoje
  • 100% prirodnog porijekla
  • nježno obrađeno ručno
€ 29,49 (€ 842,57 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Silicijev koloid

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Silicijev koloid, 200 ml

  • 100% prirodnog porijekla
  • bez alergena
  • vegansko
€ 40,99 (€ 204,95 / l)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Krill Oil Premium

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Krill Oil Premium, 100 kapsule

  • sadrži 4 mg astaksantina po dnevnoj dozi
  • 100% od antarktičkog krila
  • bez ribljeg okusa
€ 98,99 (€ 1.199,88 / kg)

Besplatna dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Organski prah bagremovih vlakana

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Organski prah bagremovih vlakana, 360 g

  • 80% topljivih vlakana
  • pogodno i za trudnice, dojilje i djecu
  • neutralan okus
€ 36,49 (€ 101,36 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Bio zvjezdani anis

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Bio zvjezdani anis, 180 kapsule

  • 100% prirodnog porijekla
  • proizvedeno od cijelog mljevenog voća
  • bez punila i konzervansa
€ 47,99 (€ 533,22 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Željezov kelat Forte

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Željezov kelat Forte, 90 kapsule

  • potpuno biljno
  • s prirodnim vitaminima
  • bez alergena
€ 30,99 (€ 614,88 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Ekstrakt tamjana + đumbir + kurkuma

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Ekstrakt tamjana + đumbir + kurkuma, 120 kapsule

  • 100% prirodnog porijekla
  • jedinstvena kombinacija
  • s ljubavlju ručno punjene
€ 43,49 (€ 703,72 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Gorka dinja

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Gorka dinja, 60 kapsule

  • s ljekovitom gljivom Coprinus
  • sadrži polifenole cimeta i krom
  • bez dodataka
€ 28,49 (€ 791,39 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Acerola vitamin C + cink

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Acerola vitamin C + cink, 60 kapsule

  • također pogodno za djecu od 12 godina i stariju
  • napravljeno od acerola trešanja
  • vegansko
€ 20,49 (€ 592,20 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Ekstrakt lista masline

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Ekstrakt lista masline, 90 kapsule

  • 100% prirodnog porijekla
  • bogato gorkim tvarima
  • bez alergena
€ 30,99 (€ 956,48 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta šarene koprive

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta šarene koprive, 120 kapsule

  • 100% prirodnog porijekla
  • bez alergena
  • pogodno za dijabetičare
€ 29,49 (€ 369,55 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Magnezijev kompleks 5 u 1

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Magnezijev kompleks 5 u 1, 180 kapsule

  • 100% prirodnog porijekla
  • idealno za svakodnevnu upotrebu
  • optimalno dozirano
€ 49,99 (€ 495,93 / kg)

Besplatna dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi MSM kapsule

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi MSM kapsule, 150 kapsule

  • 100% prirodno i biljno
  • izrađeno ručno, s ljubavlju
  • bez alergena
€ 52,49 (€ 349,93 / kg)

Besplatna dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Pro Collagen veganski

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Pro Collagen veganski, 360 g

  • 60 vrećica po 6 g
  • s L-lizinom, glicinom i L-prolinom
  • vitamin C i gljiva Tremella
€ 45,49 (€ 126,36 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta kore vrbe

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta kore vrbe, 120 kapsule

  • 100% prirodni mono proizvod
  • ovojnica kapsule od celuloze
  • proizvedeno s pažnjom
€ 28,49 (€ 484,52 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Lactobacillus 10 sojeva

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Lactobacillus 10 sojeva, 60 kapsule

  • 15 milijardi bakterija i 10 kvalitetnih sojeva
  • s Triphala prahom i Triphala ekstraktom
  • izvorno proizvedeno u Austriji
€ 41,99 (€ 1.166,39 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Crvena riža + listovi masline

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Crvena riža + listovi masline, 180 kapsule

  • monascin i ankaflavin
  • bez monakolina K
  • veganski i bez punila
€ 113,99 (€ 1.111,01 / kg)

Besplatna dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta korijena jama

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule ekstrakta korijena jama, 180 kapsule

  • prirodni dodatak prehrani
  • bez bojanja i punila
  • čisto biljna kapsula
€ 47,99 (€ 544,10 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule za jetru od čička

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Kapsule za jetru od čička, 120 kapsule

  • 100% prirodnog porijekla
  • s ekstraktom artičoke i maslačka
  • optimizirano kalcijem iz algi
€ 39,99 (€ 680,10 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Ekstrakt nara

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Ekstrakt nara, 60 kapsule

  • 100% prirodnog porijekla
  • ovojnica kapsule od povrća
  • bez alergena
€ 33,99 (€ 1.136,79 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Organska kopriva

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Organska kopriva, 120 kapsule

  • cijenjena superhrana
  • od cijelih listova
  • bez punila i aditiva
€ 19,29 (€ 412,18 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Hondroitin + MSM + glukozamin

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Hondroitin + MSM + glukozamin, 180 kapsule

  • bez sastojaka životinjskog podrijetla
  • poboljšana apsorpcija
  • u kristalnom obliku
€ 74,99 (€ 555,48 / kg)

Besplatna dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi L-glutation reducirani

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi L-​glutation reducirani, 90 kapsule

  • 100% prirodnog porijekla
  • na bazi 3 aminokiseline
  • bez alergena
€ 43,49 (€ 1.073,83 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Acerola vitamin C u prahu Bio

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Acerola vitamin C u prahu Bio, 100 g

  • 100% prirodnog porijekla
  • lako se dozira
  • dobro se podnosi
€ 29,49 (€ 294,90 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Endothel Life

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Endothel Life, 480 g

  • s ekstraktom acerole
  • uključujući kompleks vitamina B
  • vegansko i bez dodanog šećera
€ 45,49 (€ 94,77 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Prirodni multivitamin 10+

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Prirodni multivitamin 10+, 120 kapsule

  • s vitaminima B kompleksa
  • vitamin C & Vitamin D
  • bez glutena i laktoze
€ 39,99 (€ 583,80 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Sjemenke crnog kima Bio

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Sjemenke crnog kima Bio, 180 kapsule

  • 100% prirodno
  • od cijelih sjemenki
  • ručno kapsulirano
€ 31,99 (€ 355,44 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi OPC + C kapsule

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi OPC + C kapsule, 60 kapsule

  • 100 % prirodnog podrijetla
  • sadrži polifenole
  • bez alergena
€ 26,49 (€ 817,59 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Bazični prah klasik

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Bazični prah klasik, 360 g

  • čisti prirodni proizvod
  • idealno i za djecu
  • s ekstraktom aloe vere
€ 41,99 (€ 116,64 / kg)

Dostava do 06. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Moringa Bio

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Moringa Bio, 120 kapsule

  • 100% prirodno i biljno
  • uno hranjivih tvari
  • bez alergena
€ 24,99 (€ 533,97 / kg)

Dostava do 06. listopada

Ljepota prirode i sve njene jedinstvene sposobnosti - to je formula proizvoda dodataka prehrani Dr. med. Ehrenberger . Kao mladi liječnik, više se koncentrirao na istraživanja, gdje je, vođen svojim studijama, posjećivao primitivne narode i upoznavao njihovu iscjeliteljsku praksu. No, također je došao u kontakt s dobitnicima Nobelove nagrade i najsuvremenijim istraživačkim institucijama u Rusiji. Na temelju ovih saznanja, dr. med. Ehrenberger je osnovao tvrtku na jugu Gradišća, gdje se razvoj, proizvodnja i prodaja i danas odvijaju bez tehničkih sredstava i neprestano se razvijaju. Limenke su također izrađene od 100% bioplastike koja se može reciklirati od šećerne trske. Idealno kao prirodna podrška u cijelosti.