Schalk Mühle Bio sirovi protein bučinih sjemenki u prahu, 350 g
65 % udjela bjelančevina
€ 13,59
(€ 38,83 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100 % prirodni sastojci
- pažljivo proizvedeno
- svestrana primjena
-
Vegansko
Opis
Za ovaj protein u prahu bučine se sjemenke odmašćuju sirove i pažljivo melju, tako da se postiže senzacionalno visok udio bjelančevina od 65 %. Tako ovaj prah predstavlja jednako visokokvalitetan i ukusan sastojak za smoothieje, shakeove, mueslije, ali i mješavine za pečenje kruha. Naš savjet: Prilikom paniranja pomiješajte prah s brašnom i veselite se jedinstvenom doživljaju okusa.
| Br. proiz. | XPI-SM-5214 |
|---|---|
| Sadržaj: | 350 g |
| EAN: | 9120062430728 |
| Br. proizvođača: | 5214 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
100 % presne bučne beljakovine v prahu (BIO)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1612 / 385 kj / kcal |
| Masti | 9,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,3 g |
| Ugljikohidrati | 4,9 g |
| od toga Šećer | 1,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 10,8 g |
| | 65 g |
| Sol | 0,06 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Schalk Mühle Bio sirovi protein bučinih sjemenki u prahu
4 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,8 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 4 | (80%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (20%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
5 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.