Prirodni šećer od kokosovog cvijeta

Savršeno kao zamjena za šećer

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblici prehrane Alergeni Svojstva Ayurvedski proizvodi
Filteri

Šećer od kokosovog cvijeta: 7 proizvoda

Cosmoveda Bio šećer od kokosovog cvijeta

Cosmoveda Bio šećer od kokosovog cvijeta, 200 g

  • za pečenje i kuhanje
  • može se koristiti za napitke i deserte
€ 5,12 € 5,69 (€ 25,60 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Šećer kokosovog cvijeta Bio

Terra Elements Šećer kokosovog cvijeta Bio, 250 g

  • nježno dobiven iz nektara cvijeta kokosa
  • nizak glikemijski indeks (GI)
  • prirodno – nerafinirano
€ 8,18 € 9,09 (€ 32,72 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bioenergie Bio šećer od kokosovog cvijeta

Bioenergie Bio šećer od kokosovog cvijeta, 500 g

  • prirodno
  • idealno za kuhanje i pečenje
  • 100% od čistog cvjetnog nektara kokosovih palmi
€ 7,73 € 8,59 (€ 15,46 / kg)

Dostava do 09. listopada

bioasia Bio šećer od kokosovog cvijeta

bioasia Bio šećer od kokosovog cvijeta, 250 g

  • 100 % organska kvaliteta
  • iz cvijeta kokosove palme
  • sladno-karamelni okus
€ 4,94 € 5,49 (€ 19,76 / kg)

Dostava do 09. listopada

Sonnentor Bio šećer od kokosovog cvijeta

Sonnentor Bio šećer od kokosovog cvijeta, 300 g

  • održiva proizvodnja
  • okus karamele
  • krupnozrnata konzistencija
€ 10,16 € 11,29 (€ 33,87 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio šećer kokosova cvijeta

Alnatura Bio šećer kokosova cvijeta, 250 g

  • fini kristali s notom karamele
  • za zaslađivanje napitaka i jela
  • 100 % bio uzgoj i ručna proizvodnja
€ 3,59 € 3,99 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 14. listopada

Govinda Šećer kokosovog cvijeta, bio

Govinda Šećer kokosovog cvijeta, bio, 400 g

  • pruža energiju i nutrijente
  • niski glikemijski indeks
  • od slatkog nektara cvjetova
€ 6,47 € 7,19 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 09. listopada