Granulirani i kristalni šećeri

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Alergeni Svojstva Ayurvedski proizvodi
Filteri

Kristalni i granulirani šećer: 4 proizvoda

Alnatura Bio šećer za želiranje 2 : 1

Alnatura Bio šećer za želiranje 2 : 1, 500 g

  • bio kvaliteta
  • veganski
  • za voćne namaze, marmelade i želee
€ 2,60 € 2,89 (€ 5,20 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio šećer od šećerne repe

BIO PRIMO Bio šećer od šećerne repe, 500 g

  • savršeno za pečenje i zaslađivanje
  • od šećerne repe
  • iz organskog uzgoja
€ 2,51 € 2,79 (€ 5,02 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bijeli ayurvedski čajni kandis - Fair Trade

Cosmoveda Bijeli ayurvedski čajni kandis -​ Fair Trade, 400 g

  • za zaslađivanje pića, deserata i biljnih čajeva
  • proizvedeno od jaggeryja
€ 5,12 € 5,69 (€ 12,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bake Affair Krupni šećer

Bake Affair Krupni šećer, 100 g

  • idealno na pecivima od dizanog tijesta
  • za dekoraciju
  • osigurava hrskav "zagriz"
€ 5,12 € 5,69 (€ 51,20 / kg)

Dostava do 09. listopada