Izvrsni proizvodi od meda

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblici prehrane Alergeni Svojstva
Filteri

Med: 1 - 30 od 36 proizvoda

HOYER Bio Manuka med

HOYER Bio Manuka med, MGO 100+ (250 g)

  • izvorno s Novog Zelanda
  • začinjeni okus
  • prikladno i za vanjsku primjenu
€ 17,45 € 19,39 (€ 69,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Matična mliječ u medu BIO

HOYER Matična mliječ u medu BIO, 250 g

  • cvjetni med
  • čisti prirodni proizvod
  • važni vitamini i aminokiseline
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Propolis u medu BIO

HOYER Propolis u medu BIO, 250 g

  • s organskim cvjetnim medom
  • markantan okus
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od pitomog kestena BIO

HOYER Med od pitomog kestena BIO, 500 g

  • iz toskanske planinske regije
  • snažan okus
  • od nektara i medene rose
€ 11,24 € 12,49 (€ 22,48 / kg)

Dostava do 09. listopada

Med od akacije s proljetnim cvjetovima BIO

HOYER Med od akacije s proljetnim cvjetovima BIO, 1 kg

  • prekrasna aroma
  • odličan uz čaj
  • dugo ostaje tekuć
€ 20,69 € 22,99 (€ 20,69 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Šumski med BIO

HOYER Šumski med BIO, 250 g

  • lagano opora, smolasta aroma
  • iz mješovitih šuma
  • porijeklo iz Piemonta
€ 5,66 € 6,29 (€ 22,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od srebrne jele BIO

HOYER Med od srebrne jele BIO, 250 g

  • iz Schwarzwalda
  • snažno-začinski
  • od medene rose
€ 10,25 € 11,39 (€ 41,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od divljeg cvijeta BIO

HOYER Med od divljeg cvijeta BIO, 500 g

  • voćna aroma
  • od ljetnog cvijeća
  • porijeklo: Kuba i Meksiko
€ 7,73 € 8,59 (€ 15,46 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Ladanjski med BIO

HOYER Ladanjski med BIO, 1 kg

  • kremast i nježan
  • od raznolikog cvijeća
  • bogata aroma
€ 13,85 € 15,39 (€ 13,85 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od lavande BIO

HOYER Med od lavande BIO, 250 g

  • cvjetno-voćna aroma
  • iz Bugarske i Francuske
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 30. listopada

BIO PRIMO Organski Manuka med s Novog Zelanda

BIO PRIMO Organski Manuka med s Novog Zelanda, MGO 400+ (250 g)

  • gorkastog i oštrog okusa
  • unutarnja i vanjska uporaba
  • bez laktoze i glutena
€ 35,99 € 39,99 (€ 143,96 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio šumski med

Alnatura Bio šumski med, 500 g

  • snažan i začinski okus
  • bio kvaliteta
  • tekuća konzistencija
€ 7,99 (€ 15,98 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od planinskog cvijeća BIO

HOYER Med od planinskog cvijeća BIO, 500 g

  • harmoničan, aromatičan
  • kremasta konzistencija
  • iz Brazila i Meksika
€ 7,73 € 8,59 (€ 15,46 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Organski cvjetni med

BioKing Organski cvjetni med, 500 g

  • iz Austrije
  • nježni postupak proizvodnje
€ 15,29 € 16,99 (€ 30,58 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od proljetnog cvijeća BIO

HOYER Med od proljetnog cvijeća BIO, 250 g

  • blaga aroma
  • iz bajerskih livada
  • EU-Bio znak i Naturland pečat
€ 5,66 € 6,29 (€ 22,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od samoniklog pasjeg trna BIO

HOYER Med od samoniklog pasjeg trna BIO, 250 g

  • voćno-slatki
  • visok sadržaj vitamina C
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Bio šumski med

BioKing Bio šumski med, 250 g

  • čiste sorte i netretirano
  • pažljivo vrcano
  • grubo procijeđeno
€ 9,77 € 10,29 (€ 39,08 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio med od različitih cvjetova

Alnatura Bio med od različitih cvjetova, 500 g

  • zlatnožuta boja
  • bio kvaliteta
  • kremasta konzistencija
€ 5,89 (€ 11,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio bagremov med

Alnatura Bio bagremov med, 500 g

  • slatkast miris
  • fin i blag okus
  • za zaslađivanje i kao namaz
€ 10,29 (€ 20,58 / kg)

Dostava do 14. listopada

HOYER Med od samonikle bazge BIO

HOYER Med od samonikle bazge BIO, 250 g

  • sladak i voćni
  • dragocjeni sastojci
€ 6,02 € 6,69 (€ 24,08 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od cvijeta naranče BIO

HOYER Med od cvijeta naranče BIO, 250 g

  • prekrasan okus
  • kremasta tekstura
  • iz Italije i Španjolskie
€ 6,20 € 6,89 (€ 24,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Bio med od lavande

BioKing Bio med od lavande, 250 g

  • čiste sorte i netretirano
  • pažljivo vrcano
  • grubo procijeđeno
€ 10,29 (€ 41,16 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio šumski med u boci za doziranje

Alnatura Bio šumski med u boci za doziranje, 350 g

  • snažan i začinski okus
  • bio kvaliteta
  • jednostavno doziranje
€ 6,09 (€ 17,40 / kg)

Dostava do 09. listopada

Obsthof Retter Ayurvedski prirodni med s kurkumom

Obsthof Retter Ayurvedski prirodni med s kurkumom, 250 g

  • svestran
  • napravljeno od štajerskog livadnog meda
  • idealno za zlatno mlijeko, čajeve i još mnogo toga
€ 16,99 (€ 67,96 / kg)

Dostava do 09. listopada

HOYER Med od akacije BIO

HOYER Med od akacije BIO, 500 g

  • prekrasan i blag
  • nektar od bagrema
  • porijeklo: Mađarska i Rumunjska
€ 12,32 € 13,69 (€ 24,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio Halva specijalitet s medom

Allos Bio Halva specijalitet s medom, 75 g

  • bez glutena
  • orašasto i slatko
  • za deserte, ali i za čisto uživanje
€ 4,09 (€ 54,53 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Bio med od lipe

BioKing Bio med od lipe, 250 g

  • čiste sorte i netretirano
  • pažljivo vrcano
  • grubo procijeđeno
€ 10,29 (€ 41,16 / kg)

Dostava do 09. listopada

Obsthof Retter Ayurvedski prirodni med s aronijom

Obsthof Retter Ayurvedski prirodni med s aronijom, 250 g

  • voćno i blago kiselo
  • idealno za kruh, müsli i jogurt
  • napravljeno s austrijskim livadnim medom
€ 16,99 (€ 67,96 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Bio bagremov med

BioKing Bio bagremov med, 250 g

  • čiste sorte i netretirano
  • pažljivo vrcano
  • grubo procijeđeno
€ 10,29 (€ 41,16 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio ALO suncokretov med

Allos Bio ALO suncokretov med, 500 g

  • blaga slatkoća
  • s kiselkastom notom
  • za zaslađivanje i obogaćivanje
€ 14,89 (€ 29,78 / kg)

Dostava do 09. listopada