Alnatura Bio bagremov med, 500 g

Za sve ljubitelje meda

€ 9,26 € 10,29 -10%

(€ 18,52 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 g

Na stanju od 12. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 14. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • slatkast miris
  • fin i blag okus
  • za zaslađivanje i kao namaz
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio čaj od šipka i hibiskusa, 45 g

Alnatura Bio bagremov med, 500 g € 9,26 (€ 18,52 / kg)
Alnatura Bio čaj od šipka i hibiskusa, 45 g € 1,88 (€ 41,78 / kg)
Ukupna cijena: € 11,14
Opis

Ljubitelje meda oduševit će sladak miris i fin, blag okus Alnaturina bagremova meda. Svijetložute je boje i izvrstan kao namaz na kruhu. Zahvaljujući relativno tekućoj konzistenciji prikladan je i za zaslađivanje peciva, čaja i drugih napitaka.

Br. proiz. XPI-MM-129839
Sadržaj: 500 g
EAN: 4104420024465
Br. proizvođača: 129839
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Vegetarijansko
Sirovine

Acacia Honey

Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1256 / 300 kj / kcal
Masti 0,5 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,1 g
Ugljikohidrati 75 g
  od toga Šećer 75 g
Balastne tvari / Vlakna 0,5 g
Bjelančevine 0,5 g
Sol 0,01 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio bagremov med

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder