Cosmoveda Bio Kabuli Chana - cijeli slanutak, 500 g
Lako probavljiva, satvična vrsta mahunarke!
€ 5,29
(€ 10,58 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- posebno bogato proteinima
- savršeno za vegane i vegetarijance
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Slanutak dobro upija arome i ima široku primjenu. Baš kao i ostale mahunarke, vrlo je bogat proteinima i toplo se preporučuje u vegetarijanskoj i veganskoj prehrani. Kada je pržen, jede se kao orašasti plod.
- Vrijeme namakanja: oko 12 - 24 sata
- Vrijeme kuhanja: oko 60 - 90 minuta
Preporuka za primjenu:
Od začinjenog pirea od slanutka pripremaju se falafel, ili pasta u kombinaciji sa sezamom (humus). Osim toga, slanutak se izvrsno slaže sa salatama i curryjima od povrća, a jelima s dalom daje jedinstven okus.
| Br. proiz. | XAY-COS-116068 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4032108116068 |
| Br. proizvođača: | 116068-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1298 / 310 kj / kcal |
| Masti | 5,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,1 g |
| Ugljikohidrati | 44,3 g |
| od toga Šećer | 2,4 g |
| | 18,6 g |
| Sol | 0,06 g |
Sirovine
Slanutak[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|