Atombody Oat Cake, Banana Chocolate (60 g)
Ukusno i pruža dugotrajnu energiju
€ 1,39
(€ 23,17 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- zobena pločica od cjelovitog zrna bogata vlaknima
- s kompleksnim ugljikohidratima
- intenzivne arome okusa
Opis
Oat Cake tvrtke Atombody je pločica od cjelovitih zobenih pahuljica bogata vlaknima koja vam daje snagu za cijeli dan. Njezini složeni ugljikohidrati sporo se probavljaju, tako da se pohranjena energija oslobađa ravnomjerno. Savršen je međuobrok koji vas drži sitima te opskrbljuje novom energijom za sport i koncentrirani rad.
| Br. proiz. | PT-9120129331128 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 g |
| EAN: | 9120129331128 |
| Br. proizvođača: | 9120129331128 |
| Marke: | Atombody |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, E - Kikiriki, F - Soja, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Sirovine
42 % zobene pahuljice, biljna ulja (palmino ulje, ulje repice, kokosovo ulje, djelomično hidrogenirano palmino ulje), voda, emulgatori (mono- i digliceridi masnih kiselina (E471), lecitin), regulator kiselosti (limunska kiselina (E330)), aroma, Bojilo (koncentrat karotenoida), zlatni sirup, 10 % preljev od tamne čokolade (šećer, hidrogenirano ulje palminih koštica, kakao u prahu sa smanjenim udjelom masti, emulgatori (lecitin, Sorbitantristearat (E492))), aroma, demerara šećer, 4,2 % Zobeno brašno, 2 % Banana čips (Banana, kokosovo ulje, šećer, aroma banane), jodirana sol (Sol, kalijev jodat), arome
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1918 / 458 kj / kcal |
| Masti | 23,46 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 10,3 g |
| Ugljikohidrati | 53,26 g |
| od toga Šećer | 24,78 g |
| | 5,79 g |
| Sol | 0,46 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Proteini.si d.o.o., Ulica heroja Verdnika 22, 4270, Jesenice, Slovenija, info@proteini.si |
|---|