Govinda Šećer kokosovog cvijeta, bio, 400 g
Čista i dobra alternativa šećeru od trske
€ 7,19
(€ 17,98 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- pruža energiju i nutrijente
- niski glikemijski indeks
- od slatkog nektara cvjetova
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Čista alternativa šećeru od trske
- Šećer kokosove palme napravljen je od slatkog nektara cvjetova kokosovog stabla (Coco nucifera) (ne od palme iz koje se dobiva palmino ulje).
- Čista i dobra alternativa šećeru od trske.
- Luksuzni šećer sadrži mnogo nutrijenata i prirodno nizak glikemijski indeks.
- Glavni sastojak kokosovog šećera je saharoza (80%), a slijede glukoza i fruktoza (po 10%).
- Nektar se kuha i prerađuje u granulat.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H597 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4038507003527 |
| Br. proizvođača: | H597 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Šećer i zaslađivači |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1641 / 392 kj / kcal |
| Masti | 1,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,5 g |
| Ugljikohidrati | 91,9 g |
| od toga Šećer | 88,3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2 g |
| | 1,9 g |
| Sol | 0,6 g |
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| kalcij (kao askorbat, karbonat, citrat) | 188,7 mg |
| željezo | 3,6 mg |
| kalij | 815 mg |
Sirovine
100 % šećer kokosovog cvijeta[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Govinda Šećer kokosovog cvijeta, bio
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.