Cosmoveda Bio jaggery sirovi šećer od šećerne trske, 400 g
Više od običnog zaslađivača
€ 5,69
(€ 14,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus nalik na karamelu
- savršeno za tople i hladne napitke
- za slastice i indijska jela
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Jaggery je puno više od običnog zaslađivača.
- Sadrži tzv. melasu šećerne trske koja mu daje onaj poznati okus koji podsjeća na karamelu.
- Zahvaljujući toj posebnoj aromi, jaggery se rado koristi u toplim i hladnim napicima, slasticama te u indijskim jelima.
| Br. proiz. | XAY-COS-116167 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4032108116167 |
| Br. proizvođača: | 116167-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Šećer i zaslađivači |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na suhom |
Sirovine
nerafinirani šećer od trske (jaggery)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1491 / 356 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 87,9 g |
| od toga Šećer | 80 g |
| | 0,9 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Bio jaggery sirovi šećer od šećerne trske
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.