Svi voćni čajevi na jednom mjestu

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke čaj Alergeni Svojstva
Filteri

Voćni čajevi: 1 - 30 od 60 proizvoda

Or Tea? Queen Berry

Or Tea? Queen Berry, 10 vrećica čaja kutija (10 komada)

  • bez kofeina
  • sa šipkom i komadićima jagode
  • slatka aroma i voćni okus
€ 5,19 (€ 0,52 / kom.)

Dostava do 06. listopada

Pukka Night Time Berry Bio-voćni čaj

Pukka Night Time Berry Bio-​voćni čaj, 20 vrećica čaja (32 g)

  • savršeno za večer
  • zagrijava iznutra
  • umiruje tijelo i um
€ 5,69 (€ 177,81 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Princeza Lillifee dječji čaj

TEEKANNE Princeza Lillifee dječji čaj, 20 vrećica čaja (55 g)

  • okus jagoda-malina
  • s prirodnim okusima
  • za male i velike
€ 3,89 (€ 70,73 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Čaj "Landlust" - Gipfelstürmer

TEEKANNE Čaj "Landlust" -​ Gipfelstürmer, 17 (17 Vrećice čaja)

  • s bazgom i narančom
  • ukusno hladno i toplo
  • idealno za svako godišnje doba
€ 4,19 (€ 97,44 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Bio dječji čaj Bibo bobica

TEEKANNE Bio dječji čaj Bibo bobica, 18 vrećica čaja (54 g)

  • blagi voćni čaj
  • prirodna aroma crnog ribiza
  • ukusno toplo i hladno
€ 4,19 (€ 77,59 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Bio Organic - Forest Fruit

TEEKANNE Bio Organic -​ Forest Fruit, 50 g

  • fina voćna mješavina čaja
  • s kupinama, jagodama i dr.
  • nearomatizirano
€ 4,59 (€ 91,80 / kg)

Dostava do 06. listopada

Pukka Bio voćni čaj Divlja jabuka i cimet

Pukka Bio voćni čaj Divlja jabuka i cimet, 40 g

  • slatko-začinski okus
  • zagrijavajuća svojstva
  • bez kofeina
€ 4,19 (€ 104,75 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Bio Organic - Kid's Tea

TEEKANNE Bio Organic -​ Kid's Tea, 60 g

  • fini okus jagode i maline
  • iz biološkog uzgoja
  • prirodno aromatizirano
€ 4,39 (€ 73,17 / kg)

Dostava do 06. listopada

Bake Affair Čajni medvjedići "Be my Sweetheart"

Bake Affair Čajni medvjedići "Be my Sweetheart", 10 g

  • za 1-2 topla napitka
  • natpis "hab dich lieb" (volim te)
  • i za izravno grickanje
€ 2,89 (€ 289,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

Čajni medvjedići "Lebe, Träume & Strahle"

Bake Affair Čajni medvjedići "Lebe, Träume & Strahle", 10 g

  • kao topli napitak ili za grickanje
  • natpis "hab dich lieb!" (volim te)
  • za mlade i stare
€ 2,74 € 2,89 (€ 274,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

Pukka Organski voćni čaj od bazge i ehinacee

Pukka Organski voćni čaj od bazge i ehinacee, 40 g

  • grije i jača
  • ukusno voćna aroma
  • bez kofeina
€ 5,19 (€ 129,75 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Bijeli čaj - malina i limun

TEEKANNE Bijeli čaj -​ malina i limun, 20 (25 g)

  • bijeli čaj s voćnom notom
  • blago i harmonično
  • uživajte uz osvježavajuću lakoću
€ 3,39 (€ 135,60 / kg)

Dostava do 06. listopada

Yogi Tea Spicy Strawberry, bio

Yogi Tea Spicy Strawberry, bio, 17 vrećica čaja (34 g)

  • ajurvedska mješavina
  • voćni i pikantni okus
  • kombinacija jagode, hibiskusa i čilija
€ 4,59 (€ 135,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

Bake Affair Čajni medvjedići "Du bist wunderbar"

Bake Affair Čajni medvjedići "Du bist wunderbar", 10 g

  • za otapanje u vrućoj vodi
  • i za izravno grickanje
  • slatki poklončić
€ 2,89 (€ 289,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

Bake Affair Čajni medvjedići "Du bist bärenstark"

Bake Affair Čajni medvjedići "Du bist bärenstark", 10 g

  • okus jagode
  • za otapanje ili grickanje
  • savršeno kao mali poklon
€ 2,89 (€ 289,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Zimski čaj - BIO punč od jabuke

TEEKANNE Zimski čaj -​ BIO punč od jabuke, 18 (41 g)

  • s finim BIO začinima
  • grije i voćno je
  • savršeno za hladne dane
€ 4,19 (€ 102,20 / kg)

Dostava do 06. listopada

Bake Affair Čaj "Trick or Treat"

Bake Affair Čaj "Trick or Treat", 110 g

  • okus marshmallowa i bundeve
  • s toplim začinima
  • može se uživati toplo ili hladno
€ 11,29 (€ 102,64 / kg)

Dostava do 06. listopada

Sonnentor Bio "Preiselbeer Genuss"

Sonnentor Bio "Preiselbeer Genuss", 18 vrećica čaja (50,40 g)

  • izvanredan okus
  • svježa nota gorke naranče
  • voćno-kiselkasta aroma
€ 5,19 (€ 102,98 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Čaj "Landlust" - Almgaudi

TEEKANNE Čaj "Landlust" -​ Almgaudi, 43 g

  • užitak toplo i hladno
  • inspirirano biljnom limunadom
  • svjež okus iz Austrije
€ 4,19 (€ 97,44 / kg)

Dostava do 06. listopada

Demmers Teehaus Voćni čaj "Tisuću i jedna noć"

Demmers Teehaus Voćni čaj "Tisuću i jedna noć", 100 g

  • s ukusnim komadićima cimeta
  • fini okus vanilije
  • tamna boja u šalici
€ 8,16 € 8,59 (€ 81,60 / kg)

Dostava do 06. listopada

Bake Affair Čajni medvjedići "Für Dich"

Bake Affair Čajni medvjedići "Für Dich", 10 g

  • natpis "hab dich lieb!" (volim te)
  • za 1-2 topla napitka
  • i za grickanje
€ 2,89 (€ 289,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

Sonnentor Bio voćni čaj - Naranča

Sonnentor Bio voćni čaj -​ Naranča, 18 vrećica čaja (32,40 g)

  • voćno-kiselkasti okus
  • čista aroma naranče
  • idealno kao baza za punč
€ 5,19 (€ 160,19 / kg)

Dostava do 06. listopada

Bake Affair Čajni medvjedići "Tropical Escape"

Bake Affair Čajni medvjedići "Tropical Escape", 10 g

  • za 1 topli napitak
  • i za izravno grickanje
  • savršeno kao poklon
€ 2,89 (€ 289,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

Bake Affair Čajni medvjedići "Träume gross"

Bake Affair Čajni medvjedići "Träume gross", 10 g

  • za 1-2 topla napitka
  • natpis "du bist besonders" (poseban/posebna si)
  • savršeno kao poklon
€ 2,89 (€ 289,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

Čajni medvjedići "Greife nach den Sternen"

Bake Affair Čajni medvjedići "Greife nach den Sternen", 10 g

  • slatki poklon
  • natpis "du bist toll!" (super si)
  • za mlade i stare
€ 2,89 (€ 289,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

Organski biljnii voćni čaj - Morning Berry

Pukka Organski biljnii voćni čaj -​ Morning Berry, 20 vrećica čaja (34 g)

  • živahan karakter
  • harmonično uživanje
  • bez kofeina
€ 5,19 (€ 152,65 / kg)

Dostava do 06. listopada

Sonnentor Bio čaj zimske noći

Sonnentor Bio čaj zimske noći, loose leaf (100 g)

  • aromatizirano eteričnim uljima
  • nebeska božićna nota
  • idealno za hladne zimske dane
€ 5,49 (€ 54,90 / kg)

Dostava do 13. listopada

Bake Affair Čajni medvjedići "Unser kleines Wunder"

Bake Affair Čajni medvjedići "Unser kleines Wunder", 10 g

  • za 1-2 topla napitka
  • natpis "hab dich lieb" (volim te)
  • i za izravno grickanje
€ 2,89 (€ 289,00 / kg)

Dostava do 06. listopada

TEEKANNE Bio čaj - Taste of Winter

TEEKANNE Bio čaj -​ Taste of Winter, 18 vrećica čaja (40 g)

  • jabuka i zimski začini
  • prirodna aroma
  • sa zvjezdastim anisom i klinčićima
€ 4,39 (€ 109,75 / kg)

Dostava do 06. listopada

Sonnentor Bio čaj Tante Trudl Štrudla od jabuka

Sonnentor Bio čaj Tante Trudl Štrudla od jabuka, 45 g

  • cimetasto-slatki okus
  • voćna aroma jabuke
  • s vanilijom i komadićima jabuke
€ 5,19 (€ 115,33 / kg)

Dostava do 06. listopada