Bake Affair Čajni medvjedići "Für Dich", 10 g
Voćni čaj s okusom maline i vanilije
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- natpis "hab dich lieb!" (volim te)
- za 1-2 topla napitka
- i za grickanje
Prikladno uz to
Opis
Poklonite slatke pozdrave s čajnim medvjedićima "Für Dich" (Za tebe) brenda Bake Affair. Čajni medvjedići otapaju se u vrućoj vodi i postaju aromatičan voćni čaj s okusom maline i vanilije. Naravno, čajni se medvjedići mogu i izravno grickati. Pakiranje također sadrži natpis "Hab dich lieb!" (Volim te!).
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1363 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101519209 |
| Br. proizvođača: | 1363 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
šećer, Glukosesirup, želatina, voda, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, arome, Bijeli čaj, Koncentrat bilja sa svojstvom bojenja (Mrkva)), tvar za poliranje (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1482 / 354 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 82 g |
| od toga Šećer | 72 g |
| | 4,8 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|