Bake Affair Čajni medvjedići "Träume gross", 10 g
Voćni čaj s okusom jogurta i borovnice
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za 1-2 topla napitka
- natpis "du bist besonders" (poseban/posebna si)
- savršeno kao poklon
Opis
Čajni medvjedići "Träume gross" (Sanjaj veliko) savršen su poklon za male i velike sanjare. Pakiranje nosi natpis "Du bist besonders" (Poseban/posebna si) i zagarantirano mami osmijeh na licu vaših najdražih. Sa svojim okusom jogurta i borovnice toplom napitku također daju sasvim posebnu notu.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1282 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101518431 |
| Br. proizvođača: | 1282 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
šećer, Glukosesirup, želatina, voda, kiselina: limunska kiselina, arome, Bijeli čaj, bojila u obliku biljnih ekstrakata (rotkva, batat, trešnja, jabuka), tvar za poliranje (karnauba vosak, Bojilo (E133))
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1486 / 355 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 82 g |
| od toga Šećer | 72 g |
| | 4,8 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|