Bake Affair Čajni medvjedići "Be my Sweetheart", 10 g
Voćni čaj s okusom ribiza i trešnje
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za 1-2 topla napitka
- natpis "hab dich lieb" (volim te)
- i za izravno grickanje
Prikladno uz to
Opis
Čajni medvjedići "Be my Sweetheart" brenda Bake Affair sigurno će zasladiti svakodnevicu vaših najdražih. U tren oka priprema se aromatičan voćni čaj koji očarava voćnim okusom ribiza i trešnje. Pakiranje sadrži natpis "Hab dich lieb" (Volim te). Tko želi, čajne medvjediće naravno može i izravno grickati.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1323 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101518806 |
| Br. proizvođača: | 1323 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
šećer, Glukosesirup, želatina, voda, Grožđani sok - koncentrat, kiselina: limunska kiselina, arome, Bijeli čaj, biljni ekstrakti (Bazga), voćna slatkoća iz koncentrata soka od jabuke, koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške, tvar za poliranje: karnauba vosak
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1470 / 351 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 80 g |
| od toga Šećer | 71 g |
| | 4,7 g |
| Sol | 0,08 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|