Biljna ulja i masti za kuhanje

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Alergeni Svojstva
Filteri

Biljna ulja i masti: 1 - 30 od 78 proizvoda

Ölmühle Solling Ulje crnog kima nefiltrirano bio

Ölmühle Solling Ulje crnog kima nefiltrirano bio, 500 ml

  • posebno gusto
  • blago pikantan okus
  • i za čistu primjenu
€ 28,79 € 31,99 (€ 57,58 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio hladno prešano blago laneno ulje

Alnatura Bio hladno prešano blago laneno ulje, 250 ml

  • bio kvaliteta
  • vegansko
  • bogato omega-3 masnim kiselinama
€ 3,32 € 3,69 (€ 13,28 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organsko ulje repice, djevičansko

Alnatura Organsko ulje repice, djevičansko, 500 ml

  • od prvog hladnog prešanja
  • sjemenkasta aroma
  • idealno za marinade
€ 2,69 € 2,99 (€ 5,38 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Fandler Bio bučino ulje

Ölmühle Fandler Bio bučino ulje, 250 ml

  • tamnozelena boja
  • snažan okus
  • orašasto, baršunasto, aromatično
€ 12,86 € 14,29 (€ 51,44 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Crni kim filtrirani egipatski BIO

Ölmühle Solling Crni kim filtrirani egipatski BIO, 500 ml

  • 500 mililitara
  • blago-zreli okus
  • može se zagrijati do 90°C
€ 28,79 € 31,99 (€ 57,58 / l)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Bio ulje crnog kima

FutuNatura Bio ulje crnog kima, 250 ml

  • 100% egipatsko ulje crnog kima
  • nježno hladno prešano i nefiltrirano
  • u praktičnoj bočici
€ 15,38 € 17,09 (€ 61,52 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio kakaov maslac

Alnatura Bio kakaov maslac, 100 g

  • blagog okusa
  • jednostavno doziranje
  • za pečenje
€ 7,55 € 8,39 (€ 75,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Suncokretovo ulje "high oleic" Bio

BioKing Suncokretovo ulje "high oleic" Bio, 500 ml

  • hladnoprešano
  • nerafinirano i potpuno prirodno
  • podrijetlo: Austrija
€ 6,20 € 6,89 (€ 12,40 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje

Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml

  • voćna aroma
  • bio kvaliteta
  • svestrana uporaba
€ 6,65 € 7,39 (€ 13,30 / l)

Dostava do 09. listopada

Rapunzel Organsko djevičansko ulje repice

Rapunzel Organsko djevičansko ulje repice, 0,50 l

  • blago i hranjivo
  • sadrži omega-3 masne kiseline
  • za hladna jela i lagano kuhanje na pari
€ 5,12 € 5,69 (€ 10,24 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Ulje gorušice Naturland BIO

Ölmühle Solling Ulje gorušice Naturland BIO, 250 ml

  • pikantan okus
  • hladnoprešano i djevičansko
  • za pečenje i začinjavanje
€ 16,28 € 18,09 (€ 65,12 / l)

Dostava do 21. listopada

Ölmühle Solling Ulje boražine

Ölmühle Solling Ulje boražine, 250 ml

  • pažljivo hladno prešano
  • može se uzeti i u čistom obliku
  • odličan okus krastavaca
€ 22,49 € 24,99 (€ 89,96 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Arganovo ulje nativ BIO

Ölmühle Solling Arganovo ulje nativ BIO, 250 ml

  • 100% čisto i prirodno
  • od neprženih oraha
  • s vitaminom E
€ 28,79 € 31,99 (€ 115,16 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio hladno prešano sezamovo ulje

Alnatura Bio hladno prešano sezamovo ulje, 250 ml

  • blago orašast
  • iz prvog hladnog prešanja
  • bio kvaliteta
€ 4,13 € 4,59 (€ 16,52 / l)

Dostava do 14. listopada

Vilgain Sprej s uljem avokada

Vilgain Sprej s uljem avokada, 200 ml

  • od sorte Hass iz Kenije
  • visoka točka dimljenja pri 270 °C
  • bez dodanog šećera
€ 7,64 € 8,49 (€ 38,20 / l)

Dostava do 09. listopada

Vilgain Sprej s uljem avokada, bio

Vilgain Sprej s uljem avokada, bio, 200 ml

  • avokado sorti Hass i Fuerte
  • stabilno na toplini do 270 °C pri prženju
  • sastojci u čistoj bio kvaliteti
€ 9,08 € 10,09 (€ 45,40 / l)

Dostava do 09. listopada

Sprej s ekstra djevičanskim maslinovim uljem, bio

Vilgain Sprej s ekstra djevičanskim maslinovim uljem, bio, 200 ml

  • sastojci iz čistog bio uzgoja
  • tipična gorkasto-voćna nota
  • vrlo nizak udio kiselina
€ 6,92 € 7,69 (€ 34,60 / l)

Dostava do 09. listopada

Bio prirodno crveno palmino ulje Naturland Fair

Ölmühle Solling Bio prirodno crveno palmino ulje Naturland Fair, 1000 ml (1 l)

  • karakterističan okus sorte
  • intenzivna narančasta boja
  • podrijetlo: Gana
€ 19,34 € 21,49 (€ 19,34 / l)

Dostava do 09. listopada

Bio Origin grčko ekstra djevičansko maslinovo ulje

Alnatura Bio Origin grčko ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml

  • zeleno-voćna nota
  • bio kvaliteta
  • za kuhanje, pirjanje i pečenje
€ 10,25 € 11,39 (€ 20,50 / l)

Dostava do 09. listopada

Govinda Arganovo ulje hladno prešano, bio

Govinda Arganovo ulje hladno prešano, bio, 250 ml

  • visoka kvaliteta
  • prikladno i za kožu i kosu
€ 31,04 € 34,49 (€ 124,16 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio hladno prešano konopljino ulje

Alnatura Bio hladno prešano konopljino ulje, 250 ml

  • bio kvaliteta
  • vegansko
  • nije prikladno za trudnice, dojilje i djecu
€ 5,66 € 6,29 (€ 22,64 / l)

Dostava do 09. listopada

PRIMABENE Sojino ulje Premium bio

PRIMABENE Sojino ulje Premium bio, 250 ml

  • tipičan miris i okus
  • austrijski proizvod
  • za topla i hladna jela
€ 7,73 € 8,59 (€ 30,92 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio ulje za prženje i pečenje

Alnatura Bio ulje za prženje i pečenje, 750 ml

  • prikladno za visoke temperature i neutralnog okusa
  • idealno za kuhanje, pečenje i prženje u dubokom ulju
  • od 100 % bio sjemenki suncokreta
€ 4,49 € 4,99 (€ 5,99 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Fandler Bio ulje makadamije

Ölmühle Fandler Bio ulje makadamije, 100 ml

  • ekološko luksuzno ulje
  • prava poslastica
  • otkriće okusa
€ 12,86 € 14,29 (€ 128,60 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Ulje podlanka Naturland

Ölmühle Solling Ulje podlanka Naturland, 500 ml

  • kvaliteta sirove hrane
  • povrtnog okusa
  • za oplemenjivanje hladnih i toplih jela
€ 12,23 € 13,59 (€ 24,46 / l)

Dostava do 09. listopada

BioKing Maslinovo ulje Bio

BioKing Maslinovo ulje Bio, 500 ml

  • iz Andaluzije
  • izuzetno aromatično
  • fino voćno i hladnoprešano
€ 11,60 € 12,89 (€ 23,20 / l)

Dostava do 09. listopada

Maslinovo ulje »Mediterraneo« ekstra djevičansko

Ölmühle Solling Maslinovo ulje »Mediterraneo« ekstra djevičansko, 750 ml

  • voćni okus
  • za pirjanje i kratko prženje
  • iz južne Italije
€ 18,89 € 20,99 (€ 25,19 / l)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Bio štajersko bučino ulje

Alnatura Bio štajersko bučino ulje, 100 ml

  • iz Austrije
  • bio kvaliteta
  • za salate, juhe i slastice
€ 5,93 € 6,59 (€ 59,30 / l)

Dostava do 09. listopada

Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko repičino ulje

Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko repičino ulje, 500 ml

  • 100 % ekološko
  • vegansko
  • pažljivo proizvedeno
€ 12,23 € 13,59 (€ 24,46 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Ulje avokada s uljem pulpe BIO

Ölmühle Solling Ulje avokada s uljem pulpe BIO, 250 ml

  • intenzivno zelena boja
  • idealno za hladna i topla jela
  • pogodno za brzo prženje
€ 16,37 € 18,19 (€ 65,48 / l)

Dostava do 09. listopada