Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko laneno ulje, 250 ml
Obogaćuje salate, jogurte i juhe
€ 12,39
(€ 49,56 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- hladno prešano
- svestrana primjena
Opis
Jedna jušna žlica lanenog ulja dnevno doprinosi normalnoj razini kolesterola zahvaljujući alfa-linolenskoj kiselini koju sadrži. Zbog hladnog prešanja, očuvani su brojni prirodni vitamini i omega-3 masne kiseline (više od 60 %). Ekološko laneno ulje može se koristiti za mnogo različitih jela, npr. za salate, u jogurtu, u juhama, smoothiejima ili za obogaćivanje kuhanog krumpira u ljusci.
| Br. proiz. | XPI-SM-5629 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 9120062430360 |
| Br. proizvođača: | 5629 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
100 % Laneno ulje[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 9,5 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 21 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 69 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko laneno ulje
3,7 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (33%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (33%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 1 | (33%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
3 ocjene
- Bez recenzija.