Amaiva Sok od kurkume, 500 ml
Čisti premium direktni sok s limunskom kiselinom
€ 29,99
(€ 59,98 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- autentičan okus korijena
- svestrana primjena
- bez umjetnih aditiva
Opis
Direktni sok od kurkume dobiva se iz biljaka koje rastu u plodnim regijama indijske visoravni Dekan. To je područje poznato po svojim tradicionalnim poljoprivrednim uvjetima. Sok se sastoji od čiste kurkume i puni se bez dodatnih koraka obrade. Zahvaljujući intenzivnom karakteru korijena, pogodan je za miješanje u napitke ili za obogaćivanje recepata.
Primjena:
Pijte 2 x 25 ml dnevno prije obroka (sok možete pomiješati s voćnim sokom ili biljnim napitkom).
Prije upotrebe protresti.
| Br. proiz. | AMA-0003-031 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 4260446050267 |
| Br. proizvođača: | 0003-031 |
| Marke: | Amaiva |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bez sintetičkih dodataka |
| Napomena o skladištenju: | čuvati u hladnjaku nakon otvaranja |
| Dobro za: | Imunološki sustav |
Sirovine
matični sok kurkume, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 134 / 32 kj / kcal |
| Masti | 0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 6,3 g |
| od toga Šećer[1] | 1,1 g |
| | 1,2 g |
| Sol | 0,01 g |
- prirodno sadrži šećer
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Amaiva Naturprodukte GmbH, Weinzierler Straße 9, 94086, Bad Griesbach i. Rottal, Njemačka, service@amaiva.de, www.amaiva.de |
|---|