Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko ulje podlanka, 250 ml
Hladno prešano
€ 12,39
(€ 49,56 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bogato omega-3 masnim kiselinama
- 100 % ekološko
- prikladno za brojne sjajne recepte
Opis
Osobito za vegetarijance ili vegane, ulje podlanka sa svojim visokim udjelom omega-3 masnih kiselina od cca 45 %, predstavlja vrlo dobru alternativu za zadovoljavanje potreba za omega-3 u tijelu. Posebno ujutro mala količina ulja podlanka, npr. u jutarnjim mueslima, donosi predivan energetski poticaj.
| Br. proiz. | XPI-SM-5540 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 9120062430575 |
| Br. proizvođača: | 5540 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
100 % Leindotteröl (aus Österreich)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 15 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 35 g |
| od toga mehrfach ungesättigte Fettsäuren | 49 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko ulje podlanka
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.