Različite vrste brašna

Budite nadahnuti velikim izborom različitih vrsta brašna za ajurvedsku i svjesnu kuhinju.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblici prehrane Alergeni Svojstva
Filteri

Brašno: 11 proizvoda

Govinda Organsko brašno od banane

Govinda Organsko brašno od banane, 350 g

  • svestrano
  • za kuhanje, pečenje i uvezivanje
  • neutralnog okusa
€ 7,19 € 7,99 (€ 20,54 / kg)

Dostava do 09. listopada

Govinda Brašno od sjemenki grožđa, bio

Govinda Brašno od sjemenki grožđa, bio, 200 g

  • visok udio OPC-a
  • preko 50% vlakana
  • mali udio natrija i bez glutena
€ 5,93 € 6,59 (€ 29,65 / kg)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Purple Corn prah Bio

Terra Elements Purple Corn prah Bio, 250 g

  • organski Zea mays
  • iz Perua
  • idealno za smoothije
€ 13,31 € 14,79 (€ 53,24 / kg)

Dostava do 09. listopada

Govinda Bademovo brašno Bio

Govinda Bademovo brašno Bio, 200 g

  • fino mljeveno
  • niži udio masti
  • više proteina i vlakana
€ 11,87 € 13,19 (€ 59,35 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio brašno od slanutka (Besan)

Cosmoveda Bio brašno od slanutka (Besan), 1 kg

  • blag okus
  • vrijedna namirnica bogata proteinima
€ 10,25 € 11,39 (€ 10,25 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio kokosovo brašno

Cosmoveda Bio kokosovo brašno, 1 kg

  • za kuhanje i pečenje
  • prirodno bez glutena
  • alternativa brašnima koja sadrže gluten
€ 11,24 € 12,49 (€ 11,24 / kg)

Dostava do 09. listopada

Govinda Brašno slatke lupine, bio

Govinda Brašno slatke lupine, bio, 300 g

  • bez glutena
  • visok udio proteina
  • visok udio vlakana
€ 11,24 € 12,49 (€ 37,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

Govinda Organsko brašno manioke

Govinda Organsko brašno manioke, 450 g

  • blagog okusa
  • posebno fine teksture
  • bogato vlaknima
€ 4,31 € 4,79 (€ 9,58 / kg)

Dostava do 09. listopada

Govinda Tef brašno

Govinda Tef brašno, 450 g

  • orašast miris
  • blago slatkog okusa
  • bez glutena i bogato vlaknima
€ 7,19 € 7,99 (€ 15,98 / kg)

Trenutno nije dostupno

Cosmoveda Bio rižino brašno

Cosmoveda Bio rižino brašno, 1 kg

  • biljno vezivo
  • ne sadrži gluten
  • uvjetno prikladno za peciva i kruh
€ 11,24 € 12,49 (€ 11,24 / kg)

Dostava do 29. listopada

Govinda Kokosovo brašno bio

Govinda Kokosovo brašno bio, 350 g

  • tropski užitak
  • visok udio proteina
  • i vlakana
€ 3,50 € 3,89 (€ 10,00 / kg)

Dostava do 02. studenoga