Cosmoveda Bio rižino brašno, 1 kg
Za pripremu raznih slastica
€ 12,49
(€ 12,49 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- biljno vezivo
- ne sadrži gluten
- uvjetno prikladno za peciva i kruh
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Rižino brašno je fino brašno koje se dobiva od smeđe (integralne) riže. Rižino se brašno koristi za pripremu raznih slastica. U ayurvedskoj i azijskoj kuhinji upotrebljava se kao vezivo i za izradu tijesta. Za razliku od ostalih žitnih brašna, rižino brašno ne sadrži gluten. Zato je tek djelomično prikladno za izradu peciva i kruha, ali može zamijeniti do 20 % pšeničnog brašna koje je potrebno u receptu.
| Br. proiz. | XAY-COS-139982 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kg |
| EAN: | 4032108139982 |
| Br. proizvođača: | 139982-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Brašno |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice, Brašno |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Sirovine
Rižino brašno[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1516 / 362 kj / kcal |
| Masti | 2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1 g |
| Ugljikohidrati | 80 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| | 6 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Bio rižino brašno
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.