Cosmoveda Bio brašno od slanutka (Besan), 1 kg
Spada u vrijednu namirnicu bogatu proteinima!
€ 11,39
(€ 11,39 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- blag okus
- vrijedna namirnica bogata proteinima
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Slanutak ima vrlo blag, ugodan okus i lakše je probavljiv u usporedbi s drugim mahunarkama. Njegovi dragocjeni sastojci poput magnezija, željeza i cinka čine ga vrijednom namirnicom bogatom proteinima, i to ne samo za vegetarijance.
| Br. proiz. | XAY-COS-132723 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kg |
| EAN: | 4032108132723 |
| Br. proizvođača: | 132723-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Brašno |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice, Brašno |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Sirovine
Slanutak brašno[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1507 / 360 kj / kcal |
| Masti | 6,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,7 g |
| Ugljikohidrati | 49,7 g |
| od toga Šećer | 1,6 g |
| | 20 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|