Proizvodi s camu camu

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblici prehrane Alergeni Svojstva
Filteri

Camu Camu: 5 proizvoda

Purasana BIO camu camu u prahu

Purasana BIO camu camu u prahu, 100 g

  • bogat cinkom i vitaminom C
  • više vitamina C od naranče
€ 18,19 (€ 181,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Terra Elements Camu Camu kapsule Bio

Terra Elements Camu Camu kapsule Bio, 150 kapsule

  • proizvod iz Perua
  • prirodni vitamin C
  • bez maltodekstrina
€ 30,99 (€ 77.475,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Pura Nutra Hair Vitamins

Pura Nutra Hair Vitamins, 30 kapsule

  • s MSN-om i camu camuom
  • za svakodnevno uzimanje
  • bez nepotrebnih dodataka
€ 18,09 (€ 670,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Terra Elements Camu Camu prah Bio

Terra Elements Camu Camu prah Bio, 100 g

  • proizvod iz Perua
  • prirodni vitamin C
  • bez maltodekstrina
€ 22,99 (€ 229,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

FutuNatura Camu Camu BIO

FutuNatura Camu Camu BIO, 125 g

  • s vitaminima i mineralima
  • kao što je vitamin C,
  • kalcij, vitamin D i željezo
€ 24,99 (€ 199,92 / kg)

Dostava do 07. listopada