Sve na temu superhrana

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Superhrana: 1 - 30 od 372 proizvoda

ShareOriginal® šljive

Share ShareOriginal® šljive, 500 g

  • fermentirane zelene šljive
  • cijelo voće - s jezgrom
  • slatko-kiseli okus
€ 101,99 (€ 203,98 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Purasana BIO spirulina u prahu

Purasana BIO spirulina u prahu, 200 g

  • bez ikakvih dodataka
  • idealno za smoothieje i voćne sokove
  • iz Fair Trade uzgoja
€ 15,89 (€ 79,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Nature Love Bio Maca crna

Nature Love Bio Maca crna, 120 kapsule

  • 3000 mg Maca praha
  • visokodozirana receptura
  • optimizirano prirodnim vitaminom C
€ 21,49 (€ 202,74 / kg)

Dostava do 07. listopada

Arthrobene Plus

Arthrobene Arthrobene Plus, 120 kapsule

  • s glukozaminom i hondroitin sulfatom
  • sadrži kalcij iz koralnih algi
  • obogačeno vitaminima
€ 58,99 (€ 546,20 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Share-Pomelozzini® - pralina od fermentiranog pomela

Share Share-​Pomelozzini® -​ pralina od fermentiranog pomela, 4 komada

  • od prirodnog pomela
  • fermentirano 30 mjeseci u vlastitom soku
  • voćni i sočni okus
€ 30,39 € 31,99 (€ 7,60 / kom.)

Dostava do 07. listopada

ZeinPharma Cordyceps CS-4 500 mg

ZeinPharma Cordyceps CS-​4 500 mg, 120 kapsule

  • ekstrakt gljive gusjeničarke
  • iz nježne vodene ekstrakcije
  • s 40% polisaharida
€ 30,99 (€ 449,13 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana Green Mix prah bio

Purasana Green Mix prah bio, 200 g

  • s klorelom, spirulinom i ječmenom travom
  • sadrži vitamine i elemente u tragovima
  • prirodan izvor biljnih tvari
€ 19,39 (€ 96,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organske oljuštene sjemenke konoplje

Alnatura Organske oljuštene sjemenke konoplje, 200 g

  • fini orašasti okus
  • za muslije, juhe i salate
  • bez opojnih svojstava
€ 4,09 (€ 20,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Mljevene psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trputca)

Life Light Mljevene psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trputca), 500 g

  • ljuske sjemenki psyllium (Plantago ovata/psyllium)
  • 80% biljnih vlakana
  • bez aditiva
€ 17,69 (€ 35,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis gljiva BIO

Anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis gljiva BIO, 180 kapsule

  • Full-spectrum prah iz svih dijelova gljive
  • originalno iz Tibeta
  • u ekološkoj kvaliteti
€ 54,99 (€ 587,50 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

ZeinPharma Maca Gold 570 mg

ZeinPharma Maca Gold 570 mg, 180 kapsule

  • veganske kapsule
  • s vitaminom C i cinkom
  • bez konzervansa
€ 24,49 (€ 192,83 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana BIO pšenična trava sok u prahu

Purasana BIO pšenična trava sok u prahu, 200 g

  • sa sekundarnim biljnim tvarima
  • i za muesli i jogurte
  • pažljiva proizvodnja
€ 34,49 (€ 172,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 Kapsule

  • s ashwagandom
  • sadrži Tribulus terrestris
€ 33,99 (€ 990,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trpuca) nemljevene

Life Light Psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trpuca) nemljevene, 500 g

  • 80% valastnih tvari
  • bez dodataka
  • bez GMO
€ 16,49 (€ 32,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

FutuNatura Organske chia sjemenke

FutuNatura Organske chia sjemenke , 1.000 g

  • superhrana
  • izvor proteina
  • neutralnog okusa
€ 10,49 (€ 10,49 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana BIO maca u prahu

Purasana BIO maca u prahu, 200 g

  • vegansko
  • suši se na suncu
  • bogato kalcijem i željezom
€ 15,89 (€ 79,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • proklijalo i fermentirano
  • sa spermidinom i sojinim proteinima
  • prirodni izvor vitamina B
€ 36,49 (€ 152,04 / kg)

Dostava do 07. listopada

Anatis Naturprodukte Reishi - vitalne gljive, organske

Anatis Naturprodukte Reishi -​ vitalne gljive, organske, 180 kapsule

  • prah punog spektra iz svih dijelova gljiva
  • 100% organska kvaliteta
  • uzgojeno u hranjivim medijima
€ 63,49 (€ 783,83 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Nature Love Organska ječmena trava

Nature Love Organska ječmena trava, 90 kapsule

  • od prirodnih sirovina
  • 1500 mg ječmene trave po dnevnoj dozi
  • pakiranje za mjesec dana
€ 13,69 (€ 248,91 / kg)

Dostava do 07. listopada

Nature Love Spirulina & Chlorella Bio

Nature Love Spirulina & Chlorella Bio, 360 tab.

  • 6000 mg algi
  • čisti suplementi
  • bez drugih sastojaka
€ 17,09 (€ 94,94 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana Green Smoothie mix Bio

Purasana Green Smoothie mix Bio, 150 g

  • zeleni napitak od superhrane
  • brzo i jednostavno za pripremu
€ 13,00 € 13,69 (€ 86,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

OPI FRUTTA Fragola "come fresca"

OPI FRUTTA Fragola "come fresca", 21 g

  • liofilizirano i hrskavo
  • prirodni udio vitamina C
  • hrskavo, voćno i svestrano
€ 2,29 (€ 109,05 / kg)

Dostava do 07. listopada

Cosmoveda Bio asafetida

Cosmoveda Bio asafetida, 10 g

  • asafetida s mljevenom piskavicom
  • za kuhanje
  • pojačava okus jela
€ 4,39 (€ 439,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Maca + L-arginin

Vitamaze Maca + L-​arginin, 240 kapsule

  • optimalna kombinacija
  • u visokodoziranom obliku
  • bez magnezijevog stearata
€ 24,99 (€ 121,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

Anatis Naturprodukte Ljekovita gljiva Tremella, bio

Anatis Naturprodukte Ljekovita gljiva Tremella, bio, 90 kapsule

  • bio certificirano
  • kapsulirano u austriji
  • sadrži prirodno prisutnu glukuronsku kiselinu
€ 37,49 (€ 694,26 / kg)

Dostava do 07. listopada

Anatis Naturprodukte Baobab ulje BIO

Anatis Naturprodukte Baobab ulje BIO, 100 ml

  • nefiltrirano
  • nerazrijeđeno
  • bez aditiva
€ 25,99 (€ 259,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Vitamaze Maca

Vitamaze Maca, 120 kapsule

  • optimalna kombinacija
  • u visokodoziranom obliku
  • bez magnezijevog stearata
€ 22,99 (€ 217,71 / kg)

Dostava do 07. listopada

Rapunzel Organske sušene brusnice

Rapunzel Organske sušene brusnice, 250 g

  • slatko-kiselo
  • blago gorak okus
  • oplemenjeno koncentriranim sokom od jabuke
€ 7,99 (€ 31,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Immun - Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja

kruut Immun -​ Oxymel I Bio ekstrakt samoniklog bilja, 150 ml (15 porcija)

  • idealna podrška
  • voćno-svjež okus
  • s jabučnim octom i sirovim cvjetnim medom
€ 16,49 (€ 109,93 / l)

Dostava do 07. listopada

Anatis Naturprodukte Agaricus BIO

Anatis Naturprodukte Agaricus BIO, 90 kapsule

  • uzgojena na hranjivoj podlozi
  • Full-spectrum prah iz svih dijelova gljive
€ 30,70 € 37,49 (€ 588,12 / kg)

Dostava do 07. listopada