Govinda Konopljini proteini u prahu, 400 g
Kvaliteta sirove hrane – 100 % konoplja
€ 14,69
(€ 36,73 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s orašastim okusom
- bez glutena
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
100 % protein konoplje
- Prah je prirodni proizvod koji se dobiva mljevenjem i prosijavanjem pogače, nusproizvoda ekstrakcije ulja iz sjemenki konoplje.
- Proteinski prah od konoplje ima visok udio proteina (47,5 %). Sjemenke konoplje hladno se prešaju, a pogača se zatim fino melje. Bogat izvor proteina, aminokiselina i omega ulja. Visoko hvaljen od strane sportaša i svih aktivnih ljudi. Za sve koji su alergični na soju ili gluten. Vrijedan prah orašastog okusa.
Proteinski prah konoplje sadrži:
- optimalan udio omega-3 i omega-6 masnih kiselina te visok udio antioksidansa kao što su klorofil, tokoferoli i tokotrienoli
- 65 % globulina i 35 % proteina albumina
- magnezij, kalij, sumpor, fitosterole, askorbinsku kiselinu, beta-karoten, kalcij, vlakna, histidin, željezo, fosfor, riboflavin, niacin, tiamin
- Ne sadrži THC
Također je pogodan kao dodatak prehrani za vegetarijance.
Primjena:
Proteinski prah konoplje idealan je dodatak smoothiejima i sokovima. Njegov je okus vrlo specifičan i ne sviđa se svima, stoga ga je najbolje piti sa sokom od jabuke. Odličnog je okusa i u shakeu od banane. 1-2 jušne žlice dnevno dovoljne su za opće blagostanje. Za sportaše s napornim treninzima preporučuju se 2 čajne žličice 2 ili 3 puta dnevno. Sportaši bi trebali uzimati prah 30 minuta prije i još jednom 30 minuta nakon treninga.
Vrlo prikladno kao zamjena za druge proteinske prahove i za izdašno obogaćivanje sokova, shakeova ili smoothieja.
Proteinski prah konoplje također se može koristiti za pečenje – u kruhu, kolačima, muffinima i keksima. Zbog visokog udjela proteina, samo bi dio brašna u vašoj mješavini za pečenje trebali zamijeniti proteinskim prahom konoplje, obično 1/4 do 1/3.
| Br. proiz. | XAY-GOV-751 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4038507003275 |
| Br. proizvođača: | H751 |
| Marke: | Govinda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Superfoods |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Imunološki sustav |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1658 / 396 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 24,5 g |
| od toga Šećer | 3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 17 g |
| | 47,5 g |
| Sol | <0,1 g |
Sirovine
100 % brašno od sjemenki konoplje[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Govinda Konopljini proteini u prahu
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.