Purasana Acai prah bio, 100 g
Superhrana nalik grožđu
€ 21,59 € 23,99 -10%
(€ 215,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- savršeno u kolačima ili voćnim sokovima
- liofilizirano (sušeno smrzavanjem)
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Acai bobice su bobice nalik grožđu koje uspijevaju na palmama na obalama Amazone. Kada su bobice zrele, bogate su hranjivim tvarima te se prerađuju u svijetloljubičasti prah i liofiliziraju. Acai bobice prirodno sadrže mnoge hranjive tvari i sekundarne biljne tvari. Procesom liofilizacije ove se hranjive tvari optimalno čuvaju.
- bogato omega 3, 6 i 9 masnim kiselinama
- sadrži aminokiseline, fenole i antocijanine
- prirodno bogato kalcijem, kalijem, fosforom, beta-karotenom, vitaminom B1, B2 i vitaminom E
- osebujan okus
- može se otopiti u voćnom soku
- za upotrebu u tijestu za kolače, kruhu i palačinkama
- idealno u smoothiejima, milkshakeovima ili čak u salatama
- može se dodati i u jogurt, svježi sir, deserte i zobenu kašu
Preporuka za konzumaciju:
Pomiješajte 2 do 3 čajne žličice praha s 250 ml smoothija, shakea, mlijeka, voćnih sokova ili u desert.
Također ima izvrstan okus uz palačinke, kruh ili kolače.
| Br. proiz. | PU-PURASU01 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 5400706613149 |
| Br. proizvođača: | PURASU01 |
| Marke: | Purasana |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ostale vitalne tvari: | Sekundarne biljne tvari |
| Dobro za: | Dodaci prehrani protiv starenja, Hvatači radikala i antioksidansi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1800 / 430 kj / kcal |
| Masti | 48 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 12 g |
| od toga Nezasićene masne kiseline | 29 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 6 g |
| Ugljikohidrati | 35 g |
| od toga Šećer | 0,53 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 22 g |
| | 10 g |
| Sol | 0,15 g |
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| kalij | 1.130 mg |
| Kalcij | 320 mg |
| željezo | 5,6 mg |
| Vitamin A | 1.095 µg |
Sirovine
Sastojci
100 % Acai ekstrakt[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Purasana NV - SA, Heulestraat 104, 8560, Gullegem, Belgija, info@purasana.be, www.purasana.com |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Purasana Acai prah bio
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
4 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.