Cosmoveda Bio kokosove pahuljice, 500 g
Od svježih cejlonskih kokosovih oraha!
€ 6,20 € 6,89 -10%
(€ 12,40 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- predivan miris
- zavodljiv okus
- za kuhanje i pečenje
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
COSMOVEDA kokosove pahuljice proizvode se od svježih cejlonskih kokosovih oraha i rado se koriste kao grickalica, za kuhanje i pečenje zbog svog divnog mirisa i primamljivog okusa kokosa.
| Br. proiz. | XAY-COS-132921 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4032108132921 |
| Br. proizvođača: | 132921-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitne pahuljice |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2973 / 710 kj / kcal |
| Masti | 69 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 60,3 g |
| Ugljikohidrati | 6 g |
| od toga Šećer | 5,4 g |
| | 7,1 g |
| Sol | 0,05 g |
Sirovine
kokos[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|