Natural Power Whey Protein 1000 g, Čokolada (1.000 g)
Vaš kremasti proteinski shake s visokokvalitetnom recepturom
€ 39,14 € 43,49 -10%
(€ 39,14 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- visok udio proteina po porciji
- kombinacija koncentrata i izolata sirutke
- ukusno, topljivo i bez dodanog šećera*
-
Vegetarijansko
Opis
Tražite Whey Protein koji se ističe kvalitetom, okusom i jednostavnim sastojcima? Onda ste ovdje na pravom mjestu. Natural Power Whey Protein kombinira ultrafiltrirani koncentrat proteina sirutke s visokokvalitetnim CFM izolatom proteina sirutke – savršeno za vaš aktivni način života i vaš trening.
Što se krije u vašem shakeu:
- 58 % instantiziranog koncentrata proteina sirutke
(za okus 'Bijela čokolada i kokos' 60 %) - 30 % CFM izolata proteina sirutke
- visok udio proteina po porciji
- potpun aminokiselinski profil, uključujući BCAA
Dodatne prednosti:
- bez dodanog šećera*
- kremasta konzistencija i ukusan okus
- dobra topljivost – i u shakeru
Prah se brzo topi, jednostavno se priprema i ugodno je kremastog okusa. Bilo da odrađujete trening u teretani, bavite se sportom izdržljivosti ili jednostavno pazite na prehranu bogatu proteinima – ovaj shake uklapa se u vašu svakodnevicu.
Prirodan i osviješten užitak
Natural Power se oslanja na kratak popis sastojaka, izbjegava nepotrebne dodatke i svjesno zaslađuje bez dodanog šećera*. Tako dobivate upravo ono što je najvažnije: iskren proizvod s vrhunskim nutritivnim vrijednostima i punim okusom.
*Sadrži prirodne šećere.
Priprema:
Pomiješajte 30 g praha (oko 3 vrhom pune jušne žlice) s 200 ml vode.
Preporuka za konzumaciju:
1 do 3 shakea dnevno.
- neposredno prije treninga
- nakon treninga
- kao međuobrok
Savjet: Whey Protein je savršen za obogaćivanje smoothija, deserata i jogurta.
| Br. proiz. | NP-1902036 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1.000 g |
| EAN: | 9007776030553 |
| Br. proizvođača: | 1902036 |
| Marke: | Natural Power |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga, Povremeno |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Vegetarijansko, Bez dodatka šećera, Bez kofeina |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (30 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1528 / 365 kj / kcal | 461 / 110 kj / kcal |
| Masti | 4,4 g | 1,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,5 g | 0,8 g |
| Ugljikohidrati | 8,2 g | 2,5 g |
| od toga Šećer | 5 g | 1,5 g |
| | 72 g | 22 g |
| Sol | 0,73 g | 0,22 g |
- 30 g praha u 200 ml vode
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| valin | 4,92 g |
| serin | 3,8 g |
| izoleucin | 5,57 g |
| glutaminska kiselina | 14,98 g |
| Leucin | 8,88 g |
| prolin | 4,95 g |
| fenilalanin | 2,74 g |
| Glicin | 1,48 g |
| treonin | 5,66 g |
| alanin | 4,19 g |
| metionin | 1,88 g |
| tirozin | 2,45 g |
| lizin | 7,77 g |
| histidin | 1,46 g |
| triptofan | 1,51 g |
| arginin | 1,89 g |
| asparaginska kiselina | 9,31 g |
| cistein | 1,97 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Almi GmbH, Hörschinger Straße 1, 4064, Oftering, Austrija, office@naturalpower.at, www.naturalpower.at |
|---|