Natural Power sportska prehrana

Natural Power smatra samo po sebi razumljivim da kao proizvođač zdrave i sportske prehrane mora ispunjavati najviše kriterije kvalitete. To se ne odnosi samo na upotrebu tehničkih instrumenata tijekom proizvodnog procesa već i na sve sastojke koje primjenjuje.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Ciljevi treninga Svojstva Dobro za
Filteri

Natural Power: 16 proizvoda

Natural Power Sportski napitak ISO FIT 1500 g

Natural Power Sportski napitak ISO FIT 1500 g, mango (1.500 g)

  • hipotonični napitak u prahu
  • s visokokvalitetnim grožđanim šećerom
  • vitamini i minerali
€ 45,49 (€ 30,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Dekstroza

Natural Power Dekstroza, 1.000 g

  • jednostavni šećer
  • čisti ugljikohidratni prah
  • tijekom treninga izdržljivosti
€ 7,39 (€ 7,39 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Pure WHEY ISOLATE 1000 g

Natural Power Pure WHEY ISOLATE 1000 g, 1.000 g

  • visok stupanj čistoće
  • mikrofiltracija križnog protoka (CFM)
  • 26 g proteina po porciji
€ 54,99 (€ 54,99 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Natural Power Pure WHEY ISOLATE 500g

Natural Power Pure WHEY ISOLATE 500g, 500 g

  • visok stupanj čistoće
  • cross flow mikrofiltracija
  • 26g proteina po porciji
€ 32,99 (€ 65,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Clear Whey

Natural Power Clear Whey, Berry Boost (400 g)

  • visokokvalitetni hidrolizat proteina sirutke
  • bistro, lagano i osvježavajuće
  • sadrži sve esencijalne aminokiseline
€ 29,99 (€ 74,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Veganski protein 1000 g

Natural Power Veganski protein 1000 g, čokolada (1.000 g)

  • 25 g proteina po porciji
  • s visokim udjelom BCAA
  • idealna topljivost
€ 35,49 (€ 35,49 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Sportski napitak ISO FIT 400 g

Natural Power Sportski napitak ISO FIT 400 g, zelena dinja (400 g)

  • hipotonični napitak u prahu
  • s visokokvalitetnim grožđanim šećerom
  • vitamini i minerali
€ 17,09 (€ 42,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Whey Protein 1000 g

Natural Power Whey Protein 1000 g, Jagoda (1.000 g)

  • visok udio proteina po porciji
  • kombinacija koncentrata i izolata sirutke
  • ukusno, topljivo i bez dodanog šećera*
€ 52,49 (€ 52,49 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Natural Power Maltodex

Natural Power Maltodex, 1.000 g

  • dobra topljivost
  • niska slatkoća
  • prije, tijekom ili nakon vježbanja
€ 7,99 (€ 7,99 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Protein 5 komponenti 500 g

Natural Power Protein 5 komponenti 500 g, vanilija (500 g)

  • 23 - 24 g proteina po porciji
  • nizak udio masti i ugljikohidrata
  • s visokokvalitetnim BCAA
€ 27,49 (€ 54,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Protein 5 komponenti 1000 g

Natural Power Protein 5 komponenti 1000 g, vanilija (1.000 g)

  • 24 g proteina po porciji
  • nizak udio masti
  • s visokokvalitetnim BCAA
€ 40,99 (€ 40,99 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power ISO WHEY 500g

Natural Power ISO WHEY 500g, marelica -​ marakuja (500 g)

  • čisti protein
  • s 24,9 g proteina po porciji
  • ekstra visok sadržaj BCAA
€ 35,49 (€ 70,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Veganski protein 500 g

Natural Power Veganski protein 500 g, pistacije (500 g)

  • 25 g proteina po porciji
  • s visokim udjelom BCAA
  • idealna topljivost
€ 23,99 (€ 47,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Magnezij

Natural Power Magnezij, 60 kapsule

  • magnezijev glukonat topiv u vodi
  • polako resorbirajući magnezijev oksid
€ 17,09 (€ 343,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Whey Protein 1000g

Natural Power Whey Protein 1000g, vanilija (1.000 g)

  • proizvedeno u Austriji
  • 23g proteina po porciji
  • izvrsna topljivost
€ 52,49 (€ 52,49 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Natural Power Magnezijev citrat

Natural Power Magnezijev citrat, 250 g

  • magnezij kao citrat
  • dobro topiv u vodi
  • proizvedeno u Austriji
€ 17,09 (€ 68,36 / kg)

Dostava do 21. listopada