tetesept Kids veseli ljigavac za pranje, 100 g

Žele za pranje sa šljokicama

€ 4,67 € 5,19 -10%

(€ 46,70 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 g

Na zalihama imamo još samo 5 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za djecu od 3. godine
  • višekratno upotrebljivo
  • za tuširanje i kupanje

Često naručeno zajedno sa Röck Naturprodukte Planinski bor - gel za tuširanje, 200 ml

tetesept Kids veseli ljigavac za pranje, 100 g € 4,67 (€ 46,70 / kg)
Röck Naturprodukte Planinski bor - gel za tuširanje, 200 ml € 14,93 (€ 74,65 / l)
Ukupna cijena: € 19,60
Opis

Uz veseli ljigavac za pranje marke tetesept zabava kupanja je zajamčena. Jednostavno uzmite ljigavi žele iz posudice, navlažite ga i nasapunajte tijelo. Nakon uporabe žele se može osušiti, spremiti i ponovno upotrijebiti. Sa svjetlucavim efektom, prikladno za djecu od 3 godine.

 

Napomena:
Koristiti samo pod nadzorom odrasle osobe.

Br. proiz. XOF-MUE-200001226
Sadržaj: 100 g
EAN: 4008491109932
Br. proizvođača: 200001226
Marke: tetesept
Vrste proizvoda: Tuširanje i kupanje
Tip kože: Za svaki tip kože
Za koga?: Za djecu
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Silicia, Mica, Cl 77491, CI 42051

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za tetesept Kids veseli ljigavac za pranje