Sve na temu masne kiseline

Masne kiseline su alifatske monokarboksilne kiseline s uglavnom nerazgranatim ugljikovim lancem.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Esencijalne masne kiseline Alergeni Svojstva Dobro za
Filteri

Masne kiseline: 1 - 30 od 149 proizvoda

Berglöwe Krill ulje, omega 3

Berglöwe Krill ulje, omega 3, 120 kapsule

  • s prirodnim astaksantinom
  • s EPA i DHA
  • 500 mg ulja krila po kapsuli
€ 49,94 € 55,49 (€ 567,50 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma Essence L Omega-3 1000 mg

ZeinPharma Essence L Omega-​3 1000 mg, 140 Softgelovi

  • s EPA i DHA
  • u softgel kapsulama
  • od riblje želatine
€ 19,79 € 21,99 (€ 111,18 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3, 120 kapsule

  • softgel kapsule
  • s EPA i DHA
  • neutralan okus
€ 37,79 € 41,99 (€ 245,39 / kg)

Dostava do 09. listopada

Nature Love Veganski Omega 3

Nature Love Veganski Omega 3, 45 kapsule

  • održivo dobiveno
  • od ulja algi
  • za 2 tjedna
€ 13,31 € 14,79 (€ 492,96 / kg)

Dostava do 09. listopada

nu3 Omega-3

nu3 Omega-​3, 120 kapsule

  • sa 800 mg EPA i 400 mg DHA
  • bez ribljeg okusa
  • visoka kvaliteta
€ 26,54 € 29,49 (€ 162,82 / kg)

Dostava do 09. listopada

Igennus Vegepa® PURE EPA

Igennus Vegepa® PURE EPA, 60 Kapsule

  • omega 3 i omega 6
  • vitamin E
  • EPA iz ribljeg ulja divljeg inćuna
€ 18,44 € 20,49 (€ 614,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg, 120 Softgelovi

  • riblje ulje od inćuna
  • 35 % EPA i 25 % DHA
  • optimizirano vitaminom E
€ 16,91 € 18,79 (€ 99,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer, 60 kapsule

  • s alfa-lipoičnom kiselinom
  • s enzimima koji cijepaju proteine
  • 2 kapsule dnevno
€ 50,84 € 56,49 (€ 1.081,70 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

SOLGAR Omega-3 riblje ulje visokodozirano

SOLGAR Omega-​3 riblje ulje visokodozirano, 50 Softgelovi

  • od hladnovodne ribe
  • pruža vam DHA i EPA
  • bez nepotrebnih dodataka
€ 33,74 € 37,49 (€ 346,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

GoPrimal O3 - Pure Omega 3

GoPrimal O3 -​ Pure Omega 3, 90 kapsule

  • prirodni izvor omega-3
  • održivo dobiveno iz aljaške kolje
  • 400/300 mg EPA/DHA po kapsuli
€ 35,09 € 38,99 (€ 285,28 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Krill Oil Premium

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Krill Oil Premium, 100 kapsule

  • sadrži 4 mg astaksantina po dnevnoj dozi
  • 100% od antarktičkog krila
  • bez ribljeg okusa
€ 98,99 (€ 1.199,88 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Vitamaze Omega 3

Vitamaze Omega 3, 90 kapsule

  • visokodozirano
  • u softgel-kapsulama
  • 40% EPA i 30% DHA
€ 24,74 € 27,49 (€ 203,96 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitamaze R-alfa-lipoična kiselina

Vitamaze R-​alfa-​lipoična kiselina, 60 kapsule

  • antioksidans topiv u vodi i mastima
  • 200 mg R-alfa-lipoične kiseline po kapsuli
  • bez magnezijevog stearata
€ 25,64 € 28,49 (€ 1.005,49 / kg)

Dostava do 09. listopada

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 kapsule

  • 470 mg DHA po dnevnoj porciji
  • 130 mg EPA po dnevnoj porciji
  • s vitaminom E
€ 29,69 € 32,99 (€ 412,36 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Kids yummy gummy Omega 3

FutuNatura Kids yummy gummy Omega 3, 60 gum. bom.

  • ukusan okus limunade od maline
  • obogaćeno vitaminima A, D3 i E
  • bez genetskog inženjeringa
€ 13,31 € 14,79 (€ 79,23 / kg)

Dostava do 09. listopada

Medex Omega-3 Junior Sirup

Medex Omega-​3 Junior Sirup, 140 ml

  • odličan okus
  • sadrži DHA i EPA
  • s puno vitamina
€ 15,38 € 17,09 (€ 109,86 / l)

Dostava do 09. listopada

Burgerstein Omega 3 EPA

Burgerstein Omega 3 EPA, 50 kapsule

  • 378 mg EPA po dnevnoj porciji
  • 72 mg DHA po dnevnoj porciji
  • dopunjeno vitaminom E
€ 28,34 € 31,49 (€ 354,25 / kg)

Dostava do 09. listopada

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA po dnevnoj porciji
  • 455 mg DHA po dnevnoj porciji
  • s okusom naranče
€ 31,94 € 35,49 (€ 212,93 / l)

Dostava do 09. listopada

Pure & Essential Omega-3 Wild Fish Oil & D3

Igennus Pure & Essential Omega-​3 Wild Fish Oil & D3, 60 Softgelovi

  • praktične softgel kapsule
  • EPA i DHA
  • lako se guta
€ 22,49 € 24,99 (€ 222,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Omega 3 plus

Life Light Omega 3 plus, 120 kapsule

  • 1000 mg ribljeg ulja po dnevnoj dozi
  • EPA i DHA
  • s vitaminom E
€ 36,89 € 40,99 (€ 449,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Omega-3 masne kiseline, vegan

Life Light Omega-​3 masne kiseline, vegan, 60 kapsule

  • veganska formulacija
  • dobiveno iz mikroalgi
  • za sve uzraste
€ 27,44 € 30,49 (€ 389,22 / kg)

Dostava do 09. listopada

Pure & Essential Vegan Omega-3 & Astaxanthin

Igennus Pure & Essential Vegan Omega-​3 & Astaxanthin, 60 Softgelovi

  • 60 mekih gel kapsula
  • čisto biljno ulje algi
  • pogodno i za osobe s alergijom na ribu
€ 23,84 € 26,49 (€ 238,40 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations EPA/DHA liquid

pure encapsulations EPA/DHA liquid, 200 ml

  • s oznakom "Friend of the Sea"
  • prirodni okus limuna
  • bez laktoze i glutena
€ 67,49 € 74,99 (€ 337,45 / l)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma Alfa-lipoična kiselina 300 mg

ZeinPharma Alfa-​lipoična kiselina 300 mg, 90 kapsule

  • masna kiselina koja sadrži sumpor
  • prirodan sastav
  • 300 mg po kapsuli
€ 40,04 € 44,49 (€ 1.213,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Ulje krila 500 mg

ZeinPharma Ulje krila 500 mg, 60 kapsule

  • sadrži omega-3
  • bez naknadnog okusa
  • bez umjetnih bojila
€ 23,84 € 26,49 (€ 581,46 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Ulje krila premium

Anatis Naturprodukte Ulje krila premium, 100 kapsule

  • sadrži 4 mg astaksantina u 2 kapsule
  • sadrži 250 mg omega-3 masne kiseline (EPA / DHA) u 2 kapsule
  • sadrži 420 mg fosfolipida u 2 kapsule
€ 89,09 € 98,99 (€ 1.484,83 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma Essence M Omega-3 500 mg

ZeinPharma Essence M Omega-​3 500 mg, 300 kapsule

  • s EPA i DHA
  • u softgel kapsulama
  • od riblje želatine
€ 19,79 € 21,99 (€ 102,54 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Ulje pasjeg trna

FutuNatura Ulje pasjeg trna, 100 ml

  • s omega-3 i omega-6 masnim kiselinama
  • prirodno
  • staklena bočica
€ 22,49 € 24,99 (€ 224,90 / l)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura 100 % ulje cedra

FutuNatura 100 % ulje cedra, 100 ml

  • Pinus sibirica
  • visok udio vitamina E
  • bez aditiva i konzervansa
€ 25,19 € 27,99 (€ 251,90 / l)

Dostava do 09. listopada

Igennus Echiomega

Igennus Echiomega, 60 Kapsule

  • omega 3-6-9 masne kiseline iz biljke Echium (lisičina - ulje sjemenki)
  • odlična alternativa ribljem ulju
  • 60 kapsula
€ 16,37 € 18,19 (€ 545,67 / kg)

Dostava do 09. listopada