Različiti proizvodi s proteinima

Nezaobilazno za uspješan trening

Proteini su osnovni gradivni blokovi ljudskog tijela. Poznati su i pod nazivnom bjelančevine. Sačinjeni od aminokiselina, proteini su povezani peptidnim vezama. Tijekom sportskih aktivnosti proteini se uglavnom prilagođavaju potrebama mišića. Također su popularni dodatak prehrani nakon treninga.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Ciljevi treninga Alergeni Svojstva Vrsta proteina
Filteri

Proteini: 1 - 30 od 149 proizvoda

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

  • idealno prije intenzivnih treninga snage
  • odličan okus
  • najviša kvaliteta proizvoda
€ 193,99 (€ 85,68 / kg)

Besplatna dostava do 15. listopada

Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak

Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak, 500 g

  • biljne bjelančevine
  • s koenzimom Q10
  • vitamini, minerali i elementi u tragovima
€ 30,49 (€ 60,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g, Jogurt od limuna (500 g)

  • s izolatom sirutke, koncentratom sirutke, mlijekom i jajima
  • rajski kremast i prirodan okus
  • visok sadržaj proteina
€ 34,49 (€ 68,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

More Nutrition Protein Iced Coffee

More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

  • do 19 g proteina po porciji
  • bez dodanog šećera
  • s pravom kavom u prahu
€ 24,99 (€ 83,30 / kg)

Dostava do 07. listopada

ISO 100 hidrolizirani izolat proteina sirutke, 932 g

Dymatize ISO 100 hidrolizirani izolat proteina sirutke, 932 g, Gourmet Chocolate (932 g)

  • nagrađivan 5 godina zaredom
  • kvalitetan izolat proteina sirutke
  • bez šećera i masti
€ 90,99 (€ 97,63 / kg)

Besplatna dostava do 15. listopada

ESN Designer Whey Protein

ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

  • do 25 g proteina po porciji
  • kombinacija koncentrata i izolata
  • za shakeove, kaše i još mnogo toga
€ 20,49 (€ 68,30 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vetain Veganski Bio protein

Vetain Veganski Bio protein, Vanilla (540 g)

  • u različitim okusima
  • potpuno biljna receptura
  • bez glutena i soje
€ 37,49 (€ 69,43 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Pro Recovery

Sponser Sport Food Pro Recovery, Chocolate (800 g)

  • 44 - 50% sadržaja proteina
  • s hidrolizatima mliječnih proteina
  • bez umjetnog zaslađivača
€ 62,99 (€ 78,74 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Senior Protein

Sponser Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 g)

  • bogat kolagenom i HMB-om
  • bez glutena
  • obogaćen vitaminom D
€ 47,99 (€ 105,47 / kg)

Dostava do 07. listopada

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • protein graška, riže i suncokreta
  • bez proteina soje i laktoze
  • kremasta konzistencija, bez grudica
€ 21,99 € 31,49 (€ 21,99 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vilgain Clear Plant Protein

Vilgain Clear Plant Protein, Mango-​naranča (700 g)

  • 75 % biljnih proteina
  • hidrolizirani peptidi graška
  • zaslađeno steviol glikozidima
€ 40,99 (€ 58,56 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana Whey proteinski prah, bio

Purasana Whey proteinski prah, bio, Natural (400 g)

  • visok udio proteina
  • posebno sušenje raspršivanjem i filtriranje
  • izvrsna kvaliteta sirutke
€ 31,99 (€ 79,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 850 g doza

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 850 g doza, Neutral (850 g)

  • s visokim sadržajem BCAA
  • i za niskokaloričnu prehranu
  • čisti izolat proteina sirutke
€ 70,49 (€ 82,93 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

nutri + Vegan 3K proteinski prah

nutri + Vegan 3K proteinski prah, Strawberry-​Cream (1.000 g)

  • min. 22 g proteina po porciji
  • kremasta tekstura, ugodno slatko
  • kombinacija 3 izvora proteina
€ 37,49 (€ 37,49 / kg)

Trenutno nije dostupno

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, Banana -​ jogurt (900 g)

  • visok sadržaj proteina do 80%
  • optimalna topljivost u vodi
  • potpun raspon aminokiselina
€ 45,59 € 47,99 (€ 50,66 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Multi Protein 850 g

Sponser Sport Food Multi Protein 850 g, Vanilla (850 g)

  • kombinacija sirutke, kazeina i albumina iz jaja
  • potpun aminokiselinski profil i BCAA
  • nježna ultra- i mikrofiltracija
€ 63,99 (€ 75,28 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

ironMaxx 100% Whey Protein u vrećici od 500 g

ironMaxx 100% Whey Protein u vrećici od 500 g, Jagoda (500 g)

  • udio proteina do 80 %
  • izvanredan profil aminokiselina
  • savršena topljivost bez grudica
€ 29,49 (€ 58,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Govinda Rižini proteini u prahu Bio

Govinda Rižini proteini u prahu Bio, 400 g

  • prirodni izvor proteina
  • od smeđe riže
  • neutralni okus
€ 14,69 (€ 36,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Recovery Shake

Sponser Sport Food Recovery Shake, Chocolate (900 g)

  • visokokvalitetan izvor proteina
  • s vitaminima i mineralima
  • može se pripremiti s mlijekom ili vodom
€ 38,99 (€ 43,32 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg, Rich Chocolate (2,90 kg)

  • sigurna kvaliteta proizvoda
  • brzo topivo
  • mali postotak šećera
€ 68,49 (€ 23,62 / kg)

Besplatna dostava do 15. listopada

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder, Cookie-​Dough (600 g)

  • vegansko
  • 23 g biljnih proteina po porciji
  • bez dodanog šećera
€ 37,49 (€ 62,48 / kg)

Dostava do 07. listopada

NaturesPlus® Protein Shake Blueberries & Cream

NaturesPlus® Protein Shake Blueberries & Cream, 510 g

  • 14 g biljnih proteina
  • iz graška, riže i soje
  • bez masti
€ 34,49 (€ 67,63 / kg)

Dostava do 07. listopada

Bio sirovi protein bučinih sjemenki u prahu

Schalk Mühle Bio sirovi protein bučinih sjemenki u prahu, 750 g

  • 100 % prirodni sastojci
  • pažljivo proizvedeno
  • svestrana primjena
€ 26,49 (€ 35,32 / kg)

Dostava do 07. listopada

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • protein (grašak, riža, konoplja i suncokret)
  • prirodno zaslađeno poput agave
  • bez soje, glutena i laktoze
€ 15,99 € 22,99 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Strawberry-​Raspberry (350 g)

  • s proteinima graška
  • uživajte bilo kada, bilo gdje
  • prirodni okusi
€ 26,49 (€ 75,69 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dymatize Elite 100 % Whey Protein u prahu, 2170 g

Dymatize Elite 100 % Whey Protein u prahu, 2170 g, Rich Chocolate (2.170 g)

  • s dragocjenim aminokiselinama
  • dragocjen izvor proteina
  • prikladno za vegetarijance
€ 136,99 (€ 63,13 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • bistro, lagano i vegansko
  • od hidroliziranog proteina graška
  • manje kalorija
€ 27,59 € 34,49 (€ 68,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Mammut Whey Protein 1000 g

Mammut Whey Protein 1000 g, Vanilija (1.000 g)

  • 27 g proteina po obroku
  • praktična torba s patentnim zatvaračem
  • uključena žlicu za doziranje
€ 90,99 (€ 90,99 / kg)

Besplatna dostava do 20. listopada

Purasana Vegan Soya Protein Soya, bio

Purasana Vegan Soya Protein Soya, bio, prirodno (400 g)

  • idealno za osobe s intolerancijom na laktozu
  • visokokvalitetni biljni protein
  • uravnotežen profil aminokiselina
€ 22,99 (€ 57,48 / kg)

Dostava do 07. listopada

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder, 942 g

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder, 942 g, Gourmet Vanilla (942 g)

  • testirano u laboratoriju
  • visoka kvaliteta
  • esencijalne aminokiseline
€ 68,49 (€ 72,71 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada