Sportski gelovi i tekućine

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Ciljevi treninga Alergeni Svojstva
Filteri

Tekućine i gelovi: 18 proizvoda

Peeroton Energizer ULTRA Gel Mix-it!

Peeroton Energizer ULTRA Gel Mix-​it!, Cola (40 g)

  • odlični okusi
  • praktično pakiranje u vrećicama
€ 2,89 (€ 72,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 g)

  • faza natjecanja i intenzivni trening
  • 5 bombona ekvivalentno 1 PowerGelu
  • punjenje od tekućeg gela
€ 2,74 € 2,89 (€ 45,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Red Beet Vinitrox

Sponser Sport Food Red Beet Vinitrox, 240 ml

  • za pripremu prije natjecanja
  • s aminokiselinama
  • vegansko
€ 20,49 (€ 85,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Banana-​borovnica (90 g)

  • trening i kod natjecanja
  • voćni okus
  • vrećica koja se može ponovno zatvoriti
€ 2,69 (€ 29,89 / kg)

Dostava do 07. listopada

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Red Fruit Punch (41 g)

  • na bazi voćnog soka
  • omjer glukoze i fruktoze 2:1
  • prirodne arome
€ 2,74 € 2,89 (€ 66,83 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Activator 200

Sponser Sport Food Activator 200, Cola-​Lemon (750 ml)

  • s 200 mg kofeina po ampuli
  • pogodno za sport i slobodno vrijeme
  • s različitim izvorima kofeina
€ 78,49 (€ 104,65 / l)

Besplatna dostava do 07. listopada

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, Orange (67 ml)

  • glukoza i fruktoza u omjeru 2:1
  • konzistencija tekućeg gela
  • sadrži natrij
€ 2,89 (€ 43,13 / l)

Dostava do 07. listopada

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, Lemon-​Lime (41 g)

  • ugljikohidratni gel
  • intenzivan okus
  • izvori glukoze i fruktoze
€ 2,89 (€ 70,49 / kg)

Dostava do 07. listopada

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grejp (50 ml)

  • tijekom vježbanja
  • 30 g ugljikohidrata po obroku
  • korištenjem formule mješavine ugljikohidrata 1:0,8
€ 3,49 (€ 69,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Fjuled Hydrogel Mixed Box

Fjuled Hydrogel Mixed Box, 12 x 50 ml (600 ml)

  • idealno za sportaše
  • 4 okusa
  • posebno lako probavljivo
€ 32,49 (€ 54,15 / l)

Dostava do 07. listopada

Peeroton Hydro Gel

Peeroton Hydro Gel, Cola-​Lemon (60 ml)

  • vrlo tekuća konzistencija
  • s izomaltulozom i BCAA
  • bez kofeina
€ 3,09 (€ 51,50 / l)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Carbo Hydrogel menta

Sponser Sport Food Carbo Hydrogel menta, 1 x 60 g

  • idealno tijekom sporta
  • potpuno bez naknadnog pijenja tekućine
  • spremno za upotrebu i temperaturno stabilno
€ 3,49 (€ 58,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fjuled Hydrogel Mango

Fjuled Hydrogel Mango, 50 ml

  • veganski i bez glutena
  • idealno tijekom sporta
  • ugodno za konzumaciju
€ 3,19 (€ 63,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Fjuled Hydrogel Lemon-Lime

Fjuled Hydrogel Lemon-​Lime, 50 ml

  • veganski i bez glutena
  • idealno tijekom sporta
  • ugodno za konzumaciju
€ 3,19 (€ 63,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Fjuled Hydrogel Caramel-Coffee

Fjuled Hydrogel Caramel-​Coffee, 50 ml

  • veganski i bez glutena
  • idealno tijekom sporta
  • 16 mg kofeina po gelu
€ 3,29 (€ 65,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Fjuled Hydrogel Berry

Fjuled Hydrogel Berry, 50 ml

  • s prirodnim aromama
  • idealno tijekom sporta
  • ugodno za konzumaciju
€ 3,29 (€ 65,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Powerbar Caffeine Boost (20 x 25 ml)

Powerbar Caffeine Boost (20 x 25 ml), 500 ml

  • neposredno prije ili tijekom treninga
  • sa 200 mg kofeina po ampuli
  • s mate čajem i ekstraktom guarane
€ 56,99 (€ 113,98 / l)

Besplatna dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Carbo Hydrogel neutralni

Sponser Sport Food Carbo Hydrogel neutralni, 1 x 60 g

  • idealno tijekom sporta
  • potpuno bez naknadnog pijenja tekućine
  • spremno za upotrebu i temperaturno stabilno
€ 3,49 (€ 58,17 / kg)

Dostava do 07. listopada