Sve na temu elektrolitski napitci

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Elektroliti: 1 - 30 od 45 proizvoda

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

  • prije i tijekom treninga
  • omjer glukoze i fruktoze 2:1
  • za poboljšanje apsorpcije vode
€ 15,89 (€ 26,48 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Electrolytes

Sponser Sport Food Electrolytes, Lemon (10 Šum. tab.)

  • Zero-Carb napitak
  • praktična priprema za putovanje
  • obogaćeno mnogim mineralima
€ 6,79 (€ 150,89 / kg)

Dostava do 07. listopada

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 g)

  • sadrži 5 elektrolita
  • omjer glukoze 2:1
  • i izvore fruktoze
€ 32,99 (€ 24,99 / kg)

Dostava do 07. listopada

nu3 Electrolyte Drink

nu3 Electrolyte Drink, Lemon Flavour (250 g)

  • bez šećera, zaslađeno samo stevijom
  • s magnezijem, kalijem i natrijem
  • samo 20 kcal po dnevnoj porciji
€ 11,99 € 17,09 (€ 47,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Trace Minerals Research Power Pak Essential Nutrient Support

Trace Minerals Research Power Pak Essential Nutrient Support, Naranča (30 Vrećice)

  • 1200 mg vitamina C po porciji
  • potpuna mješavina elemenata u tragovima
  • s bobicama bazge i vitaminom D3
€ 22,99 (€ 109,48 / kg)

Dostava do 20. listopada

Powerbar 5 Electrolytes

Powerbar 5 Electrolytes, Mango Passion Fruit (10 Šum. tab.)

  • voćni okus
  • izuzetno osvježavajuće
  • bez kalorija
€ 7,39 (€ 134,36 / kg)

Dostava do 15. listopada

Natural Power Sportski napitak ISO FIT 1500 g

Natural Power Sportski napitak ISO FIT 1500 g, mango (1.500 g)

  • hipotonični napitak u prahu
  • s visokokvalitetnim grožđanim šećerom
  • vitamini i minerali
€ 45,49 (€ 30,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vilgain Elektrolitski napitak

Vilgain Elektrolitski napitak, Mandarina-​limun (500 ml)

  • s 4 elektrolita i vitaminima B skupine
  • bez rafiniranog šećera
  • s 10 % kokosove vode
€ 2,29 (€ 4,58 / l)

Dostava do 07. listopada

Vilgain Elektroliti

Vilgain Elektroliti, Limunada od maline (320 g)

  • brza opskrba tekućinom
  • magnezij doprinosi ravnoteži elektrolita
  • hipotonično i voćno
€ 20,49 (€ 64,03 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Isotonic

Sponser Sport Food Isotonic, Fruitmix (1.000 g)

  • za sportove izdržljivosti
  • voćnog okusa
  • s elektrolitima
€ 28,49 (€ 28,49 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Electrolytes Pure

Sponser Sport Food Electrolytes Pure, 200 g

  • 200 mg natrija po mjernoj žlici
  • potpuno neutralan okus
  • bez šećera i bez sladila
€ 21,99 (€ 109,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

tetesept Elektroliti Intens

tetesept Elektroliti Intens, 10 Vrećice

  • praktične vrećice s porcijom
  • za otapanje u vodi
  • veganska receptura
€ 5,09 (€ 67,87 / kg)

Dostava do 07. listopada

60 tableta za žvakanje sa soli i elektrolitima

SALTOLYTE 60 tableta za žvakanje sa soli i elektrolitima, Orange (60 Tablete za žvakanje)

  • kompaktne tablete za žvakanje za putovanja
  • bez laktoze, glutena i boja
  • blag voćni okus
€ 21,99 (€ 222,12 / kg)

Dostava do 07. listopada

Humana Rehidratacija - okus komorača

Humana Rehidratacija -​ okus komorača, 75 g

  • za dojenčad (od rođenja), djecu i odrasle
  • s ekstraktom komorača
  • osmolarnost: 225 mosmol/l
€ 6,54 € 6,89 (€ 87,20 / kg)

Dostava do 07. listopada

OnEnergy Elektroliti u prahu – limeta

OnEnergy Elektroliti u prahu – limeta, 500 g

  • sadrži 6 važnih minerala
  • magnezij doprinosi normalnoj funkciji mišića
  • osvježavajući okus limete
€ 19,39 (€ 38,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

20 tableta za žvakanje sa soli i elektrolitima

SALTOLYTE 20 tableta za žvakanje sa soli i elektrolitima, Lemon (20 Tablete za žvakanje)

  • praktične tablete za žvakanje za putovanja
  • bez laktoze, glutena i boja
  • voćni okus bez slane note
€ 10,29 (€ 311,82 / kg)

Dostava do 07. listopada

Doppelherz Elektroliti Extra

Doppelherz Elektroliti Extra, 20 Vrećice

  • osvježavajući okus naranče
  • s magnezijem i kalijem
  • sadrži 20 vrećica
€ 6,89 (€ 62,64 / kg)

Dostava do 07. listopada

Carnium Botanicals FiberFRESH Refreshing Lemonade

Carnium Botanicals FiberFRESH Refreshing Lemonade, 270 g

  • na bazi ljuski psylliuma
  • s magnezijem, natrijem i drugim sastojcima
  • prirodna aroma limuna
€ 25,49 (€ 94,41 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Isotonic refill vrećica

Sponser Sport Food Isotonic refill vrećica, PEACH (700 g)

  • široki spektar ugljikohidrata
  • nizak glikemijski indeks
  • fina aroma
€ 18,89 € 19,89 (€ 26,99 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Hydration Preloader, Neutral

Sponser Sport Food Hydration Preloader, Neutral, 364 g

  • bez okusa i vegansko
  • osigurava elektrolite poput natrija
  • jednostavan i ciljani unos
€ 25,49 (€ 70,03 / kg)

Dostava do 07. listopada

SALTOLYTE Kapsule soli i minerala s kofeinom

SALTOLYTE Kapsule soli i minerala s kofeinom, 60 veg. kap.

  • visoka bioraspoloživost
  • pogotovo kod kontinuiranih opterećenja
  • ne sadrži laktozu, fruktozu i gluten
€ 22,99 (€ 348,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

pure encapsulations Energija i izdržljivost

pure encapsulations Energija i izdržljivost, 340 g

  • sadrži kompleksne ugljikohidrate
  • s maltodekstrinom i glukozom
  • proizvod s Kölner liste
€ 43,99 (€ 129,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Powerbar Iso Max crvena naranča

Powerbar Iso Max crvena naranča, 1.200 g

  • otopina ugljikohidrata i elektrolita
  • sadrži kofein
  • odličan okus
€ 45,49 (€ 37,91 / kg)

Dostava do 07. listopada

SALTOLYTE Kapsule sa soli i elektrolitima

SALTOLYTE Kapsule sa soli i elektrolitima, 30 kapsule

  • sadrži važne elektrolite i minerale
  • neutralnog okusa i lako za uzimanje
  • za dugotrajni fizički napor
€ 17,09 (€ 474,72 / kg)

Dostava do 07. listopada

Powerbar Electrolyte Drink

Powerbar Electrolyte Drink, Sour Cherry (1.000 ml)

  • izvrstan okus
  • bez aspartama
  • prirodne arome
€ 24,99 (€ 24,99 / l)

Dostava do 07. listopada

Sponser Sport Food Isotonic RED ORANGE

Sponser Sport Food Isotonic RED ORANGE, 1 Kom.

  • s ugljikohidratima
  • jednostavno za pripremu
  • voćni okus
€ 2,59

Dostava do 07. listopada

Squeezy Endurance Electrolytes - Limun

Squeezy Endurance Electrolytes -​ Limun, 20 Šum. tab.

  • praktičan oblik
  • bez umjetnih sladila
  • brza i jednostavna primjena
€ 8,99 (€ 112,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Squeezy Salt Tabs

Squeezy Salt Tabs, 41 g

  • s natrijem i kalijem
  • za vegetarijansku prehranu
  • ovojnica neutralnog okusa
€ 13,49 (€ 329,02 / kg)

Dostava do 07. listopada

Doppelherz aktiv šumeče tablete z elektroliti

Doppelherz aktiv šumeče tablete z elektroliti, 15 Šum. tab.

  • okus limuna i grejpa
  • veganski sastav
  • za svakodnevnu primjenu
€ 4,89 (€ 50,15 / kg)

Dostava do 07. listopada

Natural Power Sportski napitak ISO FIT 400 g

Natural Power Sportski napitak ISO FIT 400 g, zelena dinja (400 g)

  • hipotonični napitak u prahu
  • s visokokvalitetnim grožđanim šećerom
  • vitamini i minerali
€ 17,09 (€ 42,73 / kg)

Dostava do 07. listopada