Trace Minerals Research Power Pak Essential Nutrient Support, Naranča (30 vreć.)
Osvježavajući elektrolitski napitak s 1.200 mg vitamina C i ionskim elementima u tragovima
€ 28,49
(€ 135,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 1200 mg vitamina C po porciji
- potpuna mješavina elemenata u tragovima
- s bobicama bazge i vitaminom D3
-
Vegetarijansko
Opis
Power Pak nudi vam pjenušavi koncept pića sa specifičnom kombinacijom vitamina i minerala. Sadržani vitamin C, vitamin D3, vitamin B6, vitamin B12 te vaši elementi u tragovima zink i selen doprinose normalnom radu imunološkog sustava. Uz to, mangan, vitamin B6, vitamin B12 i vitamin C uvelike doprinose normalnom vašem metabolizmu stvaranja energije. Receptura je nadopunjena kompleksom ioniziranih elemenata u tragovima i bobicama bazge.
Preporuka za konzumaciju:
Svakodnevno umiješajte 1 paketić u 50 do 100 ml vode i razrijedite. Ovisno o vašem okusu, može se razrijediti i s više vode.
| Br. proiz. | DS-932 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 vreć. |
| EAN: | 878941000539 |
| Br. proizvođača: | [TM-932] |
| Marke: | Trace Minerals Research |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Ciljevi treninga: | Izdržljivost |
| Minerali: | elektroliti |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko |
| Svojstva : | Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po maks. dnevnoj dozi/porciji (6,1 g) |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 21 / 5 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (6,1 g) |
|---|---|
| vitamin C | 1.200 mg |
| vitamin D3 | 25 µg |
| Vitamin B1 (tiamin-hidroklorid) | 0,45 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 0,43 mg |
| vitamin B3 (niacin) | 5 mg |
| Piridoksin HCl (vitamin B6) | 10 mg |
| Folate (as calcium L-5-methyltetrahydrofolate) | 255 µg |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 25 µg |
| vitamin B5 (pantotenska kiselina) | 3 mg |
| Kalcij | 60 mg |
| | 100 mg |
| | 5 mg |
| Selen (natrijev selenit) | 35 µg |
| Mangan | 1 mg |
| Krom | 10 µg |
| Natrij | 75 mg |
| kalij | 200 mg |
| ConcenTrace® (mineralni kompleks) | 100 mg |
| alfa-lipoična kiselina | 1 mg |
| Bor | 175 µg |
Sirovine
rohrzucker[1], limunska kiselina, prirodne arome, Gummi Arabicum, Jabučni ocat, Stevia, beta-karoten (Bojilo), Reb M (OnoSweet™), silicijeva kiselina (silicijev dioksid)
- Bio
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Deltastar Nutrients B.V., Floriadelaan 10, 5928 RK, Venlo, Nizozemska, service@deltastar.nl |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Trace Minerals Research Power Pak Essential Nutrient Support
5 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 5 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
5 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 5 recenzija na drugim jezicima.
- Bez recenzija.