Alnatura Bio prašak za pecivo s vinskim kamenom, 72 g

Idealan za prozračna tijesta

€ 1,19

(€ 16,53 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 72 g

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • bio kvaliteta
  • bez glutena
  • veganski
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko
  • Bez glutena Bez glutena

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml

Alnatura Bio prašak za pecivo s vinskim kamenom, 72 g € 1,19 (€ 16,53 / kg)
Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml € 7,39 (€ 14,78 / l)
Ukupna cijena: € 8,58
Opis

Bio prašak za pecivo s vinskim kamenom brenda Alnatura sastoji se od kukuruznog škroba, čistog vinskog kamena i sode bikarbone. Idealan je za biskvitne kolače, prhko tijesto, kekse i druga prozračna tijesta. Receptura je veganska i bez glutena. Jedna vrećica dovoljna je za 500 g brašna, a pakiranje sadrži četiri vrećice.

Br. proiz. XPI-MM-212830
Sadržaj: 72 g
EAN: 40045399
Br. proizvođača: 212830
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena
Alergeni: Bez glutena
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Sirovine

kukuruzni škrob[1], sredstvo za dizanje tijesta (natrijev hidrogenkarbonat (E500ii)), sredstvo za zakiseljavanje (25 % monokalijev tartarat (E336))

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 737 / 176 kj / kcal
Masti 0,5 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,1 g
Ugljikohidrati 44 g
  od toga Šećer 0,5 g
Balastne tvari / Vlakna 0,5 g
Bjelančevine 0,5 g
Sol 17,1 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio prašak za pecivo s vinskim kamenom

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena