Sonnentor Bio čaj "Lebensfeuer", 30,60 g
Inspirira na koračanje novim putevima
€ 4,89
(€ 159,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s kurkumom, cimetom i šafranom
- 100 % bio
- vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ova mješavina čaja s kurkumom, cimetom, zvjezdastim anisom, kardamomom, sladićem, kaduljom i šafranom nadahnjuje vas na nešto novo i predstavlja iskru koja će ponovno potaknuti Vaš životni žar. Slatkasto-začinjenog okusa savršen je pratilac uz curryje i egzotične juhe.
- Folija i filter vrećica se mogu kompostirati
| Br. proiz. | XPI-ST-02583 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30,60 g |
| EAN: | 9004145025837 |
| Br. proizvođača: | 2583 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | BEZ kvasca, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1193 / 285 kj / kcal |
| Masti | 7,49 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,05 g |
| Ugljikohidrati | 19,83 g |
| od toga Šećer | 8,21 g |
| | 13,82 g |
| Sol | 0,05 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|