kruut Bio Balance Shot, 60 ml
Bio ekstrakt samoniklog bilja s divljom jabukom i metvicom
€ 3,09
(€ 51,50 / l, uključ. 25% PDV
-
kruut
Bio Kraft Shot
Visokokoncentrirani bio ekstrakt samoniklog bilja s aronijom i vitaminom C
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Ruhe Shot
Nježni bio ekstrakt samoniklog bilja s kupinom za Vaše večernje sate
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Bitter Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i domaćim gorkim tvarima
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Zyklus Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s malinom i vitaminom B9
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Balance Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s divljom jabukom i metvicom
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Ayurveda Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i ayurvedskim biljnim tvarima
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Immun Shot
Voćni bio ekstrakt samoniklog bilja s pasjim trnom i vitaminom C za svako godišnje doba
€ 3,09(€ 51,50 / l)
Značajke i prednosti
- s odabranim samoniklim biljem
- jedinstveni HDCX® postupak
- kvaliteta sirove hrane (obrada ispod 30 °C)
Prikladno uz to
Opis
Kruut Balance Shot temelji se na provjerenoj recepturi od prirodno mutnog Demeter jabučnog octa i sirovog cvjetnog meda, obogaćenoj kiselkasto-svježim okusom regionalne divlje jabuke. Tekuća biljna mješavina sadrži ekstrakte paprene metvice, livadnog kima, kamilice i stolisnika.
Zahvaljujući posebnom HDCX® (High-range Deep Cell Extraction) postupku, organske samonikle biljke maceriraju se tijekom nekoliko tjedana. Ovaj proces omogućuje visoku gustoću sekundarnih biljnih spojeva u nježnoj kvaliteti sirove hrane, potpuno bez primjene topline ili umjetnih aditiva.
Receptura se sastoji od 100 % organski certificiranih samoniklih biljaka i ljekovitog bilja. Shot svježeg okusa po metvici idealan je kao svakodnevna jutarnja rutina ili kao praktičan pratitelj prije ili poslije obroka.
Preporuka za konzumaciju:
Dobro protresti prije otvaranja. Uživajte čisto ili pomiješano s vodom.
| Br. proiz. | KR-341 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 ml |
| EAN: | 4260703371456 |
| Br. proizvođača: | 341 |
| Marke: | kruut |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Opće informacije: | Prije upotrebe dobro protresti |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Trbuh, Protiv stresa - opuštanje, Probava |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 193 / 46 kj / kcal |
| Masti | <0,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 8,9 g |
| od toga Šećer | 7,6 g |
| | 0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Njemačka, www.kruut.de |
|---|