kruut Bio Immun Shot, 60 ml
Voćni bio ekstrakt samoniklog bilja s pasjim trnom i vitaminom C za svako godišnje doba
€ 3,09
(€ 51,50 / l, uključ. 25% PDV
-
kruut
Bio Kraft Shot
Visokokoncentrirani bio ekstrakt samoniklog bilja s aronijom i vitaminom C
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Ruhe Shot
Nježni bio ekstrakt samoniklog bilja s kupinom za Vaše večernje sate
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Bitter Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i domaćim gorkim tvarima
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Zyklus Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s malinom i vitaminom B9
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Balance Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s divljom jabukom i metvicom
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Ayurveda Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i ayurvedskim biljnim tvarima
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Immun Shot
Voćni bio ekstrakt samoniklog bilja s pasjim trnom i vitaminom C za svako godišnje doba
€ 3,09(€ 51,50 / l)
Značajke i prednosti
- s prirodnim vitaminom C
- jedinstveni HDCX® postupak
- kvaliteta sirove hrane (obrada ispod 30 °C)
Opis
Kruut Immun Shot temelji se na provjerenoj recepturi od prirodno mutnog Demeter jabučnog octa i sirovog cvjetnog meda, u kombinaciji s voćnim pasjim trnom. Tekuća biljna mješavina sadrži ekstrakte šipka, majčine dušice, kadulje i trputca.
Zahvaljujući posebnom HDCX® (High-range Deep Cell Extraction) postupku, organske samonikle biljke maceriraju se tijekom nekoliko tjedana. Ovaj višefazni proces omogućuje visoku gustoću sekundarnih biljnih spojeva u nježnoj kvaliteti sirove hrane, bez primjene topline.
Sadržani vitamin C doprinosi normalnoj funkciji imunološkog sustava i pomaže u zaštiti stanica od oksidativnog stresa. Uz to, vitamin C doprinosi smanjenju umora i iscrpljenosti, kao i normalnoj psihološkoj funkciji. Tekuća receptura praktičan je pratitelj na putovanjima ili kao dio Vaše svakodnevne rutine.
Preporuka za konzumaciju:
Dobro protresti prije otvaranja. Uživajte čisto ili pomiješano s vodom.
| Br. proiz. | KR-339 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 ml |
| EAN: | 4260703370534 |
| Br. proizvođača: | 339 |
| Marke: | kruut |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Opće informacije: | Prije upotrebe dobro protresti |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 188 / 45 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 8,9 g |
| od toga Šećer | 60 g |
| | 0,9 g |
| Sol | <0,01 g |
Sastav
| Sastav | po 100 ml |
|---|---|
| vitamin C | 22 mg |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Njemačka, www.kruut.de |
|---|