kruut Bio Kraft Shot, 60 ml
Visokokoncentrirani bio ekstrakt samoniklog bilja s aronijom i vitaminom C
€ 3,09
(€ 51,50 / l, uključ. 25% PDV
-
kruut
Bio Kraft Shot
Visokokoncentrirani bio ekstrakt samoniklog bilja s aronijom i vitaminom C
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Ruhe Shot
Nježni bio ekstrakt samoniklog bilja s kupinom za Vaše večernje sate
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Bitter Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i domaćim gorkim tvarima
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Zyklus Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s malinom i vitaminom B9
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Balance Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s divljom jabukom i metvicom
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Ayurveda Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i ayurvedskim biljnim tvarima
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Immun Shot
Voćni bio ekstrakt samoniklog bilja s pasjim trnom i vitaminom C za svako godišnje doba
€ 3,09(€ 51,50 / l)
Značajke i prednosti
- s prirodnim vitaminom C
- odmah spremno za konzumaciju
- kvaliteta sirove hrane od organskih sastojaka
Prikladno uz to
Opis
Kruut Kraft Shot kombinira tisućljećima staru recepturu prirodno mutnog Demeter jabučnog octa i sirovog cvjetnog meda s domaćim samoniklim voćem i odabranim biljem. Receptura sadrži bobice aronije te ekstrakte koprive, maslačka, crvene djeteline i sedmolista (Giersch).
Zahvaljujući posebnom HDCX® (High-range Deep Cell Extraction) postupku, organske samonikle biljke maceriraju se tijekom nekoliko tjedana kako bi se dobila visoka gustoća sekundarnih biljnih spojeva u kvaliteti sirove hrane.
Sadržani vitamin C doprinosi normalnom metabolizmu stvaranja energije te smanjenju umora i iscrpljenosti. Uz to, vitamin C pomaže u zaštiti stanica od oksidativnog stresa i podržava normalnu funkciju imunološkog sustava.
Tekuća receptura praktičan je pratitelj za sport ili ugodno jutro.
Preporuka za konzumaciju:
Dobro protresite svoj Shot. Uživajte čisto ili pomiješano s vodom.
| Br. proiz. | KR-337 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 ml |
| EAN: | 4260703370558 |
| Br. proizvođača: | 337 |
| Marke: | kruut |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, ujutro |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Opće informacije: | Prije upotrebe dobro protresti |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Energija |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 172 / 41 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 8,4 g |
| od toga Šećer | 6,1 g |
| | 0,9 g |
| Sol | <0,01 g |
Sastav
| Sastav | po 100 ml |
|---|---|
| vitamin C | 22 mg |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Njemačka, www.kruut.de |
|---|