kruut Bio Ayurveda Shot, 60 ml
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i ayurvedskim biljnim tvarima
€ 3,09
(€ 51,50 / l, uključ. 25% PDV
-
kruut
Bio Kraft Shot
Visokokoncentrirani bio ekstrakt samoniklog bilja s aronijom i vitaminom C
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Ruhe Shot
Nježni bio ekstrakt samoniklog bilja s kupinom za Vaše večernje sate
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Bitter Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i domaćim gorkim tvarima
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Zyklus Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s malinom i vitaminom B9
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Balance Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s divljom jabukom i metvicom
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Ayurveda Shot
Bio ekstrakt samoniklog bilja s dunjom i ayurvedskim biljnim tvarima
€ 3,09(€ 51,50 / l) -
kruut
Bio Immun Shot
Voćni bio ekstrakt samoniklog bilja s pasjim trnom i vitaminom C za svako godišnje doba
€ 3,09(€ 51,50 / l)
Značajke i prednosti
- s prirodnim vitaminom C
- jedinstveni HDCX® postupak
- kvaliteta sirove hrane (obrada ispod 30 °C)
Prikladno uz to
Opis
Kruut Ayurveda Shot kombinira tradicionalnu recepturu od prirodno mutnog Demeter jabučnog octa i sirovog cvjetnog meda s regionalnom dunjom i tipičnim ayurvedskim biljkama. Tekuća kompozicija sadrži ekstrakte đumbira, kurkume, ashwagandhe, crnog papra, šafrana i kardamoma.
Zahvaljujući posebnom HDCX® (High-range Deep Cell Extraction) postupku, organske samonikle biljke maceriraju se tijekom nekoliko tjedana. Ovaj višefazni proces omogućuje visoku gustoću sekundarnih biljnih spojeva u nježnoj kvaliteti sirove hrane, bez primjene topline.
Sadržani vitamin C doprinosi normalnom metabolizmu stvaranja energije te smanjenju umora i iscrpljenosti. Osim toga, vitamin C podržava normalnu funkciju imunološkog sustava i pomaže u zaštiti stanica od oksidativnog stresa. Receptura je praktičan pratitelj za ured, sport ili kao idealan početak dana.
Preporuka za konzumaciju:
Dobro protresti prije otvaranja. Uživajte čisto ili pomiješano s vodom.
| Br. proiz. | KR-351 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 ml |
| EAN: | 4260703372286 |
| Br. proizvođača: | 351 |
| Marke: | kruut |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Opće informacije: | Prije upotrebe dobro protresti |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Energija, Protiv stresa - opuštanje, Pamćenje i koncentracija, Imunološki sustav |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 197 / 47 kj / kcal |
| Masti | <0,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,4 g |
| Ugljikohidrati | 9,7 g |
| od toga Šećer | 9 g |
| | 0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Sastav
| Sastav | po 100 ml |
|---|---|
| vitamin C | 22 mg |
Sirovine
Izvorska voda, 26,7 % Sok od dunje[1], zeliščni izvleček[1] (cvjetni med[1], Jabučni sok[1], 0,6 % Ginger[1], 0,2 % Kurkuma (Curcuma longa)[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[1], šafran, 0,003 % Ashwagandha[1], crni papar (Piper nigrum)[1]), 5 % sok acerole[1]
- aus kontrolliert biologischer Landwirtschaft
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Njemačka, www.kruut.de |
|---|