SanaCare BelaGo - horse, 1.000 g
Dodatak prehrani za konje
€ 78,59 € 130,99 -40%
(€ 78,59 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- jedinstvena formulacija
- prirodni sastav
- s pivskim kvascem, dekstrozom i repičinim uljem
Opis
Ovaj je prah savršen kao dodatak prehrani za konje. Sadrži dragocjeni pivski kvasac koji kao prirodni proizvod fermentacije pruža mnoge vitamine i elemente u tragovima. Jedinstvena i prirodna formulacija također uključuje dekstrozu i repičino ulje. Redovite kontrole proizvoda osiguravaju njegovu kvalitetu.
Preporuka za hranjenje:
- Za sportski aktivne životinje preporučuje se miješanje 1000 - 2000 g proizvoda belaGo - horse u 1000 kg hrane.
- Za upotrebu kao "Top-Dressing", sportske životinje tijekom faze opterećenja dobivaju:
| 20 - 30 g/životinji/dan | prije, tijekom ili nakon aktivnosti |
| 10 - 15 g/životinji/dan | bez redovitog fizičkog stresa |
Napomene:
- Čuvati na hladnom i suhom mjestu bez štetočina.
- Držati podalje od kemikalija i jakih mirisa.
- Rok trajanja 2 godine od datuma proizvodnje uz pravilno skladištenje.
| Br. proiz. | SC-361000 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1.000 g |
| Br. proizvođača: | 361000 |
| Marke: | SanaCare |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Konj |
Sastav
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentnog podrijetla | 10.000 mg |
| biotin | 100 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 1.000 mg |
| vitamin C | 10.000 mg |
| pantotenska kiselina | 1.800 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 2.000 mg |
| vitamin E | 30.000 mg |
| vitamin D3 | 300.000 IU |
analitičke komponente
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| sirove bjelančevine | 40 % |
| sirova vlakna | 1,8 % |
| sirova mast | 5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| sirovi pepeo | 5,5 % |
aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| lizin | 1,2 % |
| metionin | 0,3 % |
| natrij | 0,2 % |
Sastav
klinoptilolit, pivski kvasac, proizvod od kvasca bogat nukleotidima, dekstroza, ulje repice
Pravne informacije
| Proizvođač: | SanaCare Gesundheitsprodukte GmbH & Co KG, Sandwiesenstrasse 32, 64665, Alsbach-Hähnlein, Njemačka, info@sanacare-world.com |
|---|