BioKing DARM-FIT, bio fermentirani napitak, 500 ml
S laktobakterijama i bifidobakterijama
€ 41,99
(€ 83,98 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- od 8 aktivnih sojeva bakterija
- uključujući acerolu
- vegansko i bez alkohola
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Prikladno uz to
Opis
Ovaj dodatak prehrani tvrtke BioKing objedinjuje laktobakterije i bifidobakterije iz 8 aktivnih sojeva mliječnokiselinskih bakterija s mnoštvom visokokvalitetnih biljnih ekstrakata i trešnjom acerolom. Acerola se smatra prirodnim izvorom vitamina C. Bio fermentirani napitak je veganski i 100 % bez alkohola.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 30–50 ml (1 čep = oko 10 ml) dnevno, podijeljeno tijekom nekoliko tjedana ili redovito. U idealnom slučaju, uzmite izravno uz obroke. Može se piti čisto ili u tekućini. Prije upotrebe lagano protresite bočicu.
Napomena o skladištenju:
Nakon otvaranja čuvajte u hladnjaku, rok trajanja je 2 mjeseca. Mogu se pojaviti natpritisak i bijele pahuljice.
| Br. proiz. | XAY-PL-100507 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 9120043214392 |
| Br. proizvođača: | 100507 |
| Marke: | BioKing |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Bez alkohola, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati u hladnjaku nakon otvaranja |
| Dobro za: | Želudac i crijeva |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
voda, Melasa[1], sok od đumbira[1], prah od acerola trešnje[1], zeliščni izvlečki[1] (sjeme anisa, sjemenke komorača, korijen sladića (Glycyrrhiza glabra), Basil, Fenugreek seeds, Korpiva, Kopar, anđelika (Angelica), cvijet bazge, Ginger, Echte Kamille (Chamomilla recutita), Krabuljica, Oregano, Peršin, paprena metvica, Rosemary, Kadulja, Thymian, bobice borovice), Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium Longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus
- Bio
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 46 / 11 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 2,6 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0,1 g |
| Sol | 0,02 g |
Sastav
| Sastav | po 30 ml |
|---|---|
| vitamin C | 40 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austrija, office@bioking.at |
|---|